Шектеу іс-шараларын тоқтату және Диев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 13 мамырдағы № 4 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Диев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 20 шілдедегі № 7 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Әулиекөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 12 шілде № 01-22/401 ұсынысы негізінде Диев ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Диев ауылдық округі Диев ауылындағы "Нажмитдинов Султанбек Салаватович" шаруа қожалығының аумағында бруцеллез бойынша шектеу шаралары алынып тасталсын.
2. 2022 жылғы 13 мамырдағы № 4 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Диев ауылдық округі әкімінің шешімі күші жойылды деп танылсын.
3. "Диев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Руспубликасы нормативтік құқықытық актілерінің этанондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Диев ауылдық округінің әкімі М. Досмурзин

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Диевского сельского округа от 13 мая 2022 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Диевского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области от 20 июля 2022 года № 7
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аулиекольского района от 12 июля 2022 года № 01-22/401 аким Диевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу на территории крестьянского хозяйства "Нажмитдинов Султанбек Салаватович" в селе Диевка Диевского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Диевского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 13 мая 2022 года № 4.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Диевского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включение в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Диевского сельского округа М. Досмурзин