2023-2025 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 170/24 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамыту туралы" Заңы 18-бабының 4-тармағынасәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 425865,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 62453 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 112 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7977 мың теңге;
трансферттер түсімі – 355323,3 мың теңге;
2) шығындар – 434629,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8764,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8764,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 87/12 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 137553,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1738 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135770,5 мың теңге;
2) шығындар – 138062,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -509 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 509 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 82/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023-2025 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41982 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2225 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 39757 мың теңге;

О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2023-2025 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2022 года № 170/24.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 425865,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62453 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 112 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7977 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 355323,3 тысяч тенге;
2) затраты – 434629,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8764,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8764,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 21.12.2023 № 87/12 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Аксанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 137553,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1738 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 45 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135770,5 тысяч тенге;
2) затраты – 138062,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -509 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 509 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 14.12.2023 № 82/11 (вводится в действие с 01.01.2023)
3. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 41982 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2225 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39757 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24865,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24865,7 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 82/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
28 желтоқсандағы

3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24865,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24865,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 14.12.2023 № 82/11 (вводится в действие с 01.01.2023)
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Баянаульского районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 28 декабря 2022 года