2023-2025 жылдарға арналған Май ауданының Коктүбек ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/24 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Көктүбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –335 330 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 178 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 314 302 мың теңге;
2) шығындар – 338 024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О бюджете Коктубекского сельского округа Майского района на 2023-2025 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2022 года № 11/24.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коктубекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 335 330 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 850 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 178 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 314 302 тысячи тенге;
2) затраты – 338 024 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2694 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2694 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 5/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Көктүбек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2023 жылдарға арналған субвенция көлемі 47 875 мың теңге сомасында ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 694 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 694 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 5/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Коктубекского сельского округа на 2023 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 47 875 тысяч тенге.

3. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.

3. Специалистам в области социального обеспечения, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
26 желтоқсандағы № 11/24
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Көктүбек ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 30.11.2023 № 5/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Майского района Арынов Г
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата от
26 декабря 2022 года
№ 11/24
Бюджет Коктубекского сельского округа на 2023 год (с изменениями)
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2023 № 5/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5