2023-2025 жылдарға арналған Май ауданының Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 12/24 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 483 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 872 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 203 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 34 408 мың теңге;
2) шығындар – 38 624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -141 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 141 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық
мәслихатының 30.11.2023 № 15/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі)
шешімімен.

О бюджете Баскольского сельского округа Майского района на 2023-2025 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2022 года № 12/24.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 483 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 872 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 203 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 34 408 тысяч тенге;
2) затраты – 38 624 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -141 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 141 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата
Павлодарской области от 30.11.2023 № 15/6 (вводится в действие с 01.01.2023).

2. Баскөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2023 жылға арналған субвенция көлемі - 26 353 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.

2. Учесть в бюджете Баскольского сельского округа на 2023 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета – 26 353 тысяч тенге.
3. Специалистам в области социального обеспечения, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
26 желтоқсандағы № 12/24
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық

4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Майского района Арынов Г
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата от
26 декабря 2022 года
№ 12/24
Бюджет Баскольского сельского округа на 2023 год (с изменениями)
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Майского районного маслихата