Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 37 шешімі. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 29 шілдедегі № 59
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі әкімінің 29.07.2022 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қызылқоға ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 11-10/70 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округіне қарасты Қоңыраулы елді мекенінің тұрғыны А. Боранхановтың иелегіндегі мүйізді ұсақ қара малынан құтырық ауруының шығуына байланысты, аулақораларының аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі У. Адилов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 24 мая 2022 года № 37. Утратило силу решением акима Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 29 июля 2022 года № 59
Сноска. Утратило силу решением акима Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 29.07.2022 № 59 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) сатьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылкогинского района от 15 марта 2022 года № 11-10/ 70, РЕШИЛ:
1. Установить ограничетельные мероприятия по заболеванию бешенством от мелкого рогатого скота, находящегося в ведении А. Боранханова, жителя населенного пункта Конырулы Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Округ акима У. Адилов