Жангелдин ауылдық округі, "Құлпейіс" қыстағы, "Тоқмырза" шаруа қожалығына карантин іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 11 шешімі. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 маусымдағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің 28.06.2022 № 13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қызылқоға ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 11-10/136 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Атырау облысының Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округіне қарасты "Құлпейіс" қыстағында орналасқан "Тоқмырза" шаруа қожалығында ірі қара малда қарасан ауруы пайда болуына байланысты карантин іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі А. Багдаров

Об устанавление карантинное мероприятий в крестяьнском хозяйстве "Токмурза", расположенном зимовке "Кулпейс" Жангельдинского сельского округа
Решение акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 24 мая 2022 года № 11. Утратило силу решением акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 28 июня 2022 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 28.06.2022 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылкогинского района от 12 мая 2022 года № 11-10/136 РЕШИЛ:
1. Установить карантиное мероприятия в связи с возникновением эмфизематозный карбанкул у крупного рогатого скота на территории в керстьянском хозяйстве "Токмурза" расположенном зимовке "Кулпейс" Жангелдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа А. Багдаров