Сайрам ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 213 "Сайрам ауданы әкімі аппаратының, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың және ауылдық округтер әкімдері аппараттарының "Б" корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 27 маусымдағы № 203 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 26 бабына сәйкес Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 213 "Сайрам ауданы әкімі аппаратының, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың және ауылдық округтер әкімдері аппараттарының "Б" корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4606 тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Сайрам ауданы әкімі аппаратының, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың және ауылдық округтер әкімдері аппараттарының "Б" корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесінде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бағалауды өткізу үшін "Б" корпусы қызметшісін мемлекеттік лауазымға тағайындауға және мемлекеттік лауазымнан босатуға құқығы бар лауазымды тұлғамен (бұдан әрі – уәкілетті тұлға) персоналды басқару қызметі немесе ол болмаған жағдайда персоналды басқару қызметінің (кадр қызметінің) (бұдан әрі – персоналды басқару қызметі) міндеттерін атқару жүктелген өзге құрылымдық бөлімше (тұлға) жұмыс органы болып табылатын Бағалау жөніндегі комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылады.
Комиссия құрамы уәкілетті тұлғамен анықталады, комиссия мүшелерінің саны 5 адамнан кем болмауы тиіс";
41-тармақ келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"41. "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша түрде жүргізіледі. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда, еркін түрде акт құрылып, персоналды басқару қызметімен және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісімен қол қойылған акт толтырылады.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері мемлекеттік органдардың интранет-порталы және/немесе мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқор (ақпараттық жүйенің) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Әдістеменің 40-тармағында көрсетілген мерзімде жолданады";
42-тармақ алынып тасталсын.

О внесении измемений в постановление акимата Сайрамского района от 26 апреля 2018 года № 213 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Сайрамского района, исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета и аппаратов акимов сельских округов"
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 27 июня 2022 года № 203
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сайрамского района от 26 апреля 2018 года № 213 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" апарата акима Сайрамского района, исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и аппаратов акимов сельских округов" (зарегистрированное в Реестре государтвенной регистрации нормативных правовых актов № 4606) следующие измемения:
в методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Сайрамского района, исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и аппаратов акимов сельских округов, утвержденной указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Для проведения оценки должностным лицом, имеющим право назначения на государственную должность и освобождения от государственной должности служащего корпуса "Б" (далее – уполномоченное лицо), создается Комиссия по оценке (далее – Комиссия), рабочим органом которой является служба управления персоналом либо в случае ее отсутствия – иное структурное подразделение (лицо), на которое возложено исполнение обязанностей службы управления персоналом (кадровой службой) (далее – служба управления персоналом).
Состав Комиссии определяется уполномоченным лицом. Количество членов Комиссии составляет не менее 5 человек";
пункт 41 изложить в следующей редакции:
"41. Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается службой управления персоналом и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет - портала государственных органов и/или единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункте 40 настоящей Методики";
пункт 42 исключить.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Сайрам ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Б.Тұрғынбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы М.Оразалиев

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Сайрамского района" Тургунбекова Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня его подписания.
Исполняющий обязанности акима района М.Оразалиев