Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/477-VI "Шығыс Қазақстан облысында ауыл шаруашылығы жануарларын жаю қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 15/137-VІІ шешімі
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/477-VI "Шығыс Қазақстан облысында ауыл шаруашылығы жануарларын жаю қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7751 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шығыс Қазақстан облысында ауыл шаруашылығы жануарларын жаю қағидаларында:
7-тармақ алынып тасталсын;
25-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"25. Мал айдайтын жолдарды аудандардың (қалалардың) жергілікті атқарушы органдары Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 21-бабы 3-тармағына сәйкес тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктердің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторларымен келісу бойынша айқындайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының хатшысы
Д. Рыпаков

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/477-VI "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных в Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 мая 2022 года № 15/137-VІІ
Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/477-VI "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных в Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7751) следующие изменения:
в Правилах выпаса сельскохозяйственных животных в Восточно-Казахстанской области, утвержденных указанным решением:
пункт 7 исключить;
пункт 25 изложить в следующей редакции:
"25. Скотопрогоны определяются местными исполнительными органами районов (городов) по согласованию с главными государственными ветеринарно-санитарными инспекторами соответствующих административно-территориальных единиц в соответствии с пунктом 3 статьи 21 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии".".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Д. Рыпаков