Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына, 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына, Степногорск қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі қалалық комиссиясының кезектен тыс отырысының 2023 жылғы 28 шілдедегі № 7 хаттамасына сәйкес, Степногорск қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Степногорск қаласына аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Степногорск қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары Қ.Н. Орынбасаровқа техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып тағайындалсын және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. "Степногорск қаласының тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Степногорск қаласының әкімінің жетекшілік ететін орынбасары Қ.Н. Орынбасаровқа жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі А.Қайыржанов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Степногорска Акмолинской области от 1 августа 2023 года № 2
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации города Степногорска от 28 июля 2023 года №7, аким города Степногорска РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Степногорска Акмолинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить курирующего заместителя акима города Степногорска Урынбасарова К.Н. и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации техногенного характера.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Степногорска" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего решения.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Степногорска Урынбасарова К.Н.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Степногорска А.Каиржанов