"2024-2026 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті туралы"
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 121/16-8 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100 427,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 78 427,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 000,0 мың теңге;
2) шығындар – 100 427,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2023 жылғы 26 желтоқсан
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Куликенов
2023 жылғы 26 желтоқсан
Целиноград аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы

"О бюджете Караоткельского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 121/16-8
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 427,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78 427,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 100 427,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Б.Оспанбеков
26 декабря 2023 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
Б.Куликенов
26 декабря 2023 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года