Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 6 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің 18.05.2023 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мұғалжар аудандық аумақтық инспекция басшысының 2023 жылғы 03 сәуірдегі № 02-13-4/57 ұсынысы негізінде, Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округі әкімінің м.а ШЕШТІМ:
1. Мүйізді ірі қара малдары арасында вирусты диарея және инфекциялық ринотрахеит ауруының анықталуына байланысты, Мұғалжар ауданы Талдысай ауылдық округінің "Даурен" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдысай ауылдық округі әкімінің м.а Н.Т. Ибраева

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 4 апреля 2023 года № 6. Утратило силу решением акима Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 18 мая 2023 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Талдысайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 18.05.2023 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Мугалжарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 03 апреля 2023 года за № 02-13-4/57, и.о акима Талдысайского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Даурен" Талдысайского сельского округа Мугалжарского района, в связи с выявлением заболевания вирусная диарея и инфекционный ринотрахеит среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о акима Талдысайского сельского округа Н.Т. Ибраева