"Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы"
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 538 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 және 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65- бабының 3- тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2017 жылғы 12 қантардағы №11 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулының күші жойылсын деп танылсын.
2. Аудан әкімдігінің 2021 жылғы 7 шілдедегі №255 "Іле ауданы бойынша адамдарды заңсыз әкетуге, әкелуге және адам саудасына қарсы күрес мәселлері жөніндегі аудандық комиссиясын құру туралы" қаулының күші жойылсын деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Ауесбайға жүктелсін.
Аудан әкімінің м.а. А.Курмангалиев

"Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов"
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 8 декабря 2023 года № 538
В соответствии со статьей 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 12 января 2017 года за №11 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов".
2. Признать утратившим силу постановление акимата района от 7 июля 2021 года №255 "Об образовании районной комисии по вопросам борьбы с незаконным вывозом, ввозом и торговлей людьми по Илийскому району".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Ауесбай.
И.о. Акима района А.Курмангалиев