Қаулының күшін жою туралы
Алматы облысы Кеген ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 219 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілері туралы" Заңының 27- бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кеген ауданы әкімдігінің "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2019 жылғы 22шілдедегі № 108 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5208 тіркелген)қаулыныңкүші жойылған болып танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Кабылбеков Кенес Кунесбаевичке жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Теңізбаев

О признании утратившим силу постановления
Постановление акимата Кегенского района Алматинской области от 15 декабря 2023 года № 219
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кегенского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" от 22 июля 2019 года № 108 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5208).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кабылбекова Кенеса Кунесбаевича.
Аким района Н. Тенизбаев