Этил спирті мен алкоголь өнімінің өндірісі саласындағы есепке алатын бақылау аспаптары деректерінің операторын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 763 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 20 ақпандағы № 92 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 20.02.2024 № 92 (01.04.2024 бастап қолданысқа) бұйрығымен.
"Этил спирті мен алкоголь өнімінің өндірілуін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабы 2-тармағының 1-2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ұлттық ақпараттық технологиялар" акционерлік қоғамы этил спирті мен алкоголь өнімінің өндірісі саласындағы есепке алатын бақылау аспаптары деректерінің операторы болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев

Об определении оператора данных контрольных приборов учета в сфере производства этилового спирта и алкогольной продукции
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 763. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2024 года № 92.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 20.02.2024 № 92 (вводится в действие с 01.04.2024).
В соответствии с подпунктом 1-2) пункта 2 статьи 4 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить акционерное общество "Национальные информационные технологии" оператором данных контрольных приборов учета в сфере производства этилового спирта и алкогольной продукции.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить направление копии настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсах Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Заместитель Премьер-Министра –
Министр финансов Республики Казахстан
Е. Жамаубаев