"Абай облысы Семей қаласының "Семей орманы" мемлекеттік орман табиғи резерватының аумағында өрттің шығуына байланысты табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Семей қаласы әкімінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласының әкімінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, қала әкімі ШЕШТІ:
1. "Абай облысы Семей қаласының "Семей орманы" мемлекеттік орман табиғи резерватының аумағында өрттің шығуына байланысты табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 182668 болып тіркелген) Семей қаласы әкімінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 4 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Нұрсағатов

О признании утратившим силу решения акима города Семей от 8 июня 2023 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера в связи с возникновением пожара на территории государственного лесного природного резервата "Семей орманы" города Семей области Абай"
Решение акима города Семей области Абай от 28 июля 2023 года № 5
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким города РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Семей от 8 июня 2023 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера в связи с возникновением пожара на территории государственного лесного природного резервата "Семей орманы" города Семей области Абай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 182668).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Нурсагатов