Жамбыл облысы Жамбыл ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданыны әкімінің 2023 жылғы 5 мамырдағы № 01 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабындағы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабындағы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Жамбыл ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі кезектен тыс комиссия отырысының 2023 жылғы 30 сәуірдегі №2 хаттамасы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жамбыл облысы Жамбыл ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды өткізуге төтенше жағдайды жою басшысы болып Жамбыл ауданы әкімінің орынбасары Н.К. Несіпбеков тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Е. Қыдыралыұлы

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Жамбылского района Жамбылской области
Решение акима Жамбылского района Жамбылской области от 5 мая 2023 года № 01
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола вне очередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Жамбылского района от 30 апреля 2023 года №2 РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Жамбылского района Жамбылской области.
2. Для проведения мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Жамбылского района Н.К. Несипбекова руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Е. Кыдыралыулы