Жуалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-3 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдері жойылсын:
1) "Жуалы ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 29-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі №13-7 шешімі;
2) "Жуалы ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі №49-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы №21-7 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық
мәслихат төрағасы З. Бурлибаев

О признании утратившими силу некоторых решений Жуалынского районного маслихата
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2023 года № 15-3
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Жуалынского районного маслихата:
1) решение Жуалынского районного маслихата от 29 сентября 2021 года № 13-7 "О внесении изменения в решение Жуалынского районного маслихата от 29 июня 2018 года № 29-3 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов Жуалынского района";
2) решение Жуалынского районного маслихата от 31 марта 2022 года № 21-7 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 июля 2019 года № 49-3 "Об утверждении Правила проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Жуалынском районе"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жуалынского
районного маслихата З. Бурлибаев