Жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Жетісу облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 25 шілдедегі № 278 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 9) тармақшасына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабы 2-тармағына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Текелі қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Текелі қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі А. Әділ
"КЕЛІСІЛДІ"
Текелі қалалық мәслихаты
Текелі қаласының әкімдігінің 2023 жылғы "____" шілдедегі №_____ қаулысына қосымша
Текелі қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі
Маршрут нөмірі
Маршрут атауы
Тасымалдау құны (теңге)
1
Клубная автовокзал
150 теңге
4
Чайковский көшесі-"Светлана" дүкені – Қора көшесі, стомоталогия "Шынгыс"
100 теңге
6-7
Айналым-"Улыбка" дүкені-"Алатау" шағын ауданы-Ауэзов көшесі-Чажа-Стадионная көшесі- Спорт сарайы
100 теңге

Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении
Постановление акимата города Текели области Жетісу от 25 июля 2023 года № 278
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Текели согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Текели.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели А.Әділ
"СОГЛАСОВАНО"
Текелийский городской маслихат
Приложение к постановлению акимата города Текели от "____" июля 2023 года №_____
Размер тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении
Номер маршрут
Наименование маршрута
Стоимость перевозки (тенге)
1
Клубная автовокзал
150 тенге
4
улица Чайковского –магазин "Светлана"– улица Қора, стомоталогия "Шынгыс"
100 тенге
6-7
Кольцо-магазин "Улыбка"-микрорайон "Алатау"-улица Ауэзова-Чажа-улица Стадионная – Дворец Спорта
100 тенге