Карантин белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің әкімінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 1 шешімі. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің әкімінің 2023 жылғы 3 шілдедегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің әкімінің 03.07.2023 № 2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап кейін қолданысқа еңгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы, 7) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2023 жылғы 19 сәуірдегі № 13-4-4/86 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақтоғай ауданы, Сарышаған кентінің "Нурислам" қыстағының аумағында ірі қара малдарының арасынан қарасан ауруы анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарышаған кентінің әкімі А.Тоимбеков

Об установлении карантина
Решение акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области от 21 апреля 2023 года № 1. Утратило силу решением акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области от 3 июля 2023 года № 2
Сноска. Утратило cилу решением акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области от 03.07.2023 № 2 (вводится действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Актогайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 19 апреля 2023 года № 13-4-4/86 РЕШИЛ:
1. Установить карантин в связи с возникновением заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота на территории зимовки "Нурислам" поселка Сарышаган Актогайского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Сарышаган А.Тоимбеков