Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Нұркен Әбдіров ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 9 қарашадағы № 3 шешімі. Жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Нұркен Әбдіров ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Нұркен Әбдіров ауылдық округінің әкімінің 13.12.2023 № 5 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7 тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2023 жылғы 8 қарашадағы №15-4-1/411 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдарының арасында құтыру ауруы анықталуына байланысты, Қарқаралы ауданы, Нұркен Әбдіров ауылдық округінің Жарлы ауылында орналасқан Мектеп, Атамекен және Әл-Машани көшелерінің аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Н.Әбдіров ауылдық округінің әкімі А. Бейсенбеков

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Нуркен Абдировского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 9 ноября 2023 года № 3. Отменено решением акима Нуркен Абдировского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 13 декабря 2023 года № 5
Сноска. Отменено решением акима Нуркен Абдировского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 13.12.2023 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно- санитарного инспектора Каркаралинской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 ноября 2023 года №15-4-1/411 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улиц Мектеп, Атамекен и Аль-Машани расположенных в селе Жарлы Нуркен Абдировского сельского округа Каркаралинского района, в связи с возникновением заболевания бешенство среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Н. Абдировского сельского округа А. Бейсенбеков