Ахмет ауылының аумағында карантин белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Ахмет ауылының әкімінің 2023 жылғы 6 қазандағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Ахмет ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Құстар арасынан Ньюкасл ауруының анықталғанына байланысты, Ахмет ауылының аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ахмет ауылының әкімі Д. Темиров

Об установлении карантина на территории села Ахмет
Решение акима села Ахмет Нуринского района Карагандинской области от 6 октября 2023 года № 1
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", аким села Ахмет РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни Ньюкасл среди птиц, установить карантин на территории села Ахмет.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Ахмет Д. Темиров