Қызылорда қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 9 қарашадағы № 3825 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тариф 130 теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі А. Шаменов
"КЕЛIСIЛДI"
Қызылорда қалалық мәслихаты

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Кызылорда
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 9 ноября 2023 года № 3825
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Кызылорда в размере 130 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорда.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда А. Шаменов
"СОГЛАСОВАНО"
Кызылординский городской маслихат