Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Таң ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 22 мамырдағы № 13 шешімі. Күші жойлды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Таң ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Таң ауылдық округі әкімінің 11.07.2023 жылғы 11 шілдедегі № 19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жалағаш аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2023 жылғы 18 мамырдағы №120 ұсынысына сәйкес Таң ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Жалағаш ауданы, Таң ауылдық округінде орналасқан Мүсірәлі баба көшесі №9/1, №5/2, №2/1, №1/1, Манақ батыр көшесі №5, №11, №13, №8, Ш.Уәлиханов көшесі №9, №11, №28, №10, №6, №4, Қ.Құлманов көшесі №4 және Қоқыбай болыс көшесі №9А, №4, №10/2, №12/1, №12/2, №14/1 үйлердің ұсақ малдардың арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Таң ауылдық округі әкімі К.Б.Сейдахметов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Тан Жалагашского района Кызылординской области от 22 мая 2023 года № 13. Утратило силу решением акима сельского округа Тан Жалагашского района Кызылординской области от 11 июля 2023 года № 19
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Тан Жалагашского района Кызылординской области от 11.07.2023 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан" О ветеринарии "и предложением руководителя государственного учреждения" Жалагашская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан " от 18 мая 2023 года №120 аким Тан сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением бруцеллеза среди мелкого скота домов №9/1, №5/2, №2/1, №1/1 по улице Мусирали баба, №5, №11, №13, №8 по улице Манак батыра, №9, №11, №28, №10, №6, №4 по улице Ш. Уалиханова, №4 по улице К. Кулманова и №9А, №4, №10/2, №12/1, №12/2, №14/1 по улице Кокыбай болыс сельского округа Тан Жалагашского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким сельского округа Тан К.Б.Сейдахметов