Шалқия кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 146 шешімі.
1. "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шалқия кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 174 411,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 493,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 162 911,0 мың теңге;
2) шығындар – 175 627,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 216,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 216,3 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 184 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

"О бюджете поселка Шалхия на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 146.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, к подпункту 1 статьи 73-1 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Шалхия на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 174 411,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 493,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 7,0 тысяч тенге ;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 162 911,0 тысяч тенге;
2) затраты – 175 627,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 216,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1 216,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2024 № 184 (вводится в действие с 01.01.2024).

2. Аудандық бюджеттен кент бюджетіне берілетін субвенция мөлшері
2024 жылға 100 865 мың теңге.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі .
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 146 шешіміне 1 қосымша
Шалқия кентінің 2024 жылға арналған бюджеті

2. Обьем субвенций за 2024 год передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка 100 865 тыс тенге.
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2024 год утвердить согласно приложению № 4 к настоящему решению.
4. Данное решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 146
Бюджет поселка Шалхия на 2024 год

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 146 шешіміне 4 қосымша
2024-2026 жылдарға арналған кент бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

4. Баланс транзакций с финансовыми активами
0
5. Дефицит бюджета (избыток)
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 146
Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2024-2026 годы
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь