Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 54/429 "Сыңғырлау ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 2/19 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сыңғырлау ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі №54/429 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4302 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Сыңғырлау ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде:
3 тармақта:
тоғызыншы абзац жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"Қазақстан Республикасының ветеринария саласындағы заңнамасында көзделген жағдайларда тиісті аумақта карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу (күшін жою) туралы, карантинді және (немесе) шектеу іс-шараларын белгілеу (алып тастау) туралы шешімдер қабылдауды, сондай-ақ табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялауды, сондай-ақ "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген мерзімдерде олар бойынша ұсынымдар беруді көздейтін атқарушы органдардың, сондай-ақ әкімдердің нормативтік құқықтық актілерінің жобаларын қоспағанда жергілікті қоғамдастықтың өзекті мәселелерін, азаматтардың құқықтарына, бостандықтары мен міндеттеріне қатысты нормативтік құқықтық актілердің жобаларын талқылау;";
оныншы абзац алып тасталсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімді ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 28 сентября 2020 года № 54/429 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества села Сынгырлау"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 5 мая 2023 года № 2/19
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 28 сентября 2020 года №54/429 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества села Сынгырлау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4302) следующие изменения:
в регламенте собрания местного сообщества села Сынгырлау:
в пункте 3:
в абзац девятый вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
абзац десятый исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" обеспечить направление настоящего решения в официальное опубликование.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш