"Мобайл Телеком-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы Аралбай ауылы әкімінің 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 4 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес Жангелдин ауданы Аралбай ауылының әкімі ШЕШТІ:
1. "Мобайл Телеком-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін төсеу (жүргізу) және пайдалану мақсатында Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Аралбай ауылының аумағында орналасқан жалпы көлемі 0,0560 гектар жер теліміне 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Жангелдин ауданының Аралбай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына жолдауды;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Жангелдин ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі А.С. Нысамбаев

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Мобайл Телеком-Сервис"
Решение акима села Аралбай Джангельдинского района Костанайской области от 14 апреля 2023 года № 4
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким села Аралбай Джангельдинского района РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут ТОО "Мобильный Телеком-Сервис" сроком на 5 (пять) лет, на земельный участок площадью: 0,0560 гектара, расположенный по адресу Костанайская область, Джангельдинский район, село Аралбай, для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Аралбай Джангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение календарных пяти работчих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыкольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Нысамбаев А.С.