Шектеу іс–шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кенті әкімінің 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 4 шешімі. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кенті әкімінің 2023 жылғы 6 қазандағы № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кенті әкімінің 06.10.2023 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Сарыкөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 04 сәуірдегі № 01-20/111 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінде Ю.К. Дьяченко гурт жаю аумағында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша қолайсыз пункт болып жариялануына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Сарыкөл аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Сарыкөл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотия ошағында ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу үшін қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. "Сарыкөл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Сарыкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кеәін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Сарыкөл кенті әкімінің міндетін атқарушы Б. Калмуратов
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігінің
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті Қостанай
облысы санитариялық -
эпидемиологиялық бақылау
департаментінің Сарыкөл аудандық
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекеме басшысы
___________________ С. Ибраева
2023 жылғы "____" ______________
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетiнiң
Сарыкөл аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесі басшысы
_________________ А. Молдахметова
2023 жылғы "____" _____________

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области от 7 апреля 2023 года № 4. Утратило силу решением акима поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области от 6 октября 2023 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области от 06.10.2023 № 14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Сарыкольского района от 04 апреля 2023 года № 01-20/111 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории выпаса гурта Дьяченко Ю.К. в поселке Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области в связи с объявлением неблагополучным пунктом по бруцеллезу крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать республиканскому государственному учреждению "Сарыкольское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Сарыкольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима послека Сарыколь Сарыкольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыкольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима поселка Сарыколь Б. Калмуратов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Сарыкольское районное Управление
санитарно-эпидемиологического
контроля Департамента санитарно-
эпидемиологического контроля
Костанайской области Комитета
санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства
здравоохранения Республики Казахстан"
______________________ С. Ибраева
"____"__________________ 2023 год
Руководитель государственного
учреждения "Сарыкольская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
____________________ А. Молдахметова
"____"__________________ 2023 год