2024 жылға арналған статистикалық жұмыстар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы Басшысының м.а. 2023 жылғы 30 маусымдағы № 109 бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабы 1-тармағына және 2020 жылғы 23 қазандағы № 9-нқ бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы туралы ереженің 15-тармағы 8) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған 2024 жылға арналған статистикалық жұмыстар жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Әдіснамалық дамыту және деректерді басқару саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының интернет-ресурсында орналастыруды;
2) осы бұйрықты қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңңама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Эталондық бақылау нормативтік-құқықтық актілер банкіне енгізу үшін жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының құрылымдық және аумақтық бөлімшелеріне жұмыста басшылыққа алу және пайдалану үшін жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Басшының міндетін атқарушы Ж. Жарқынбаев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Экология және табиғи
ресурстар министрлігі
бұйрығымен бекітілген
2024 жылға арналған статистикалық жұмыстар жоспары 1-бөлім. Статистикалық байқаулар 1-тарау. Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
Р/с №
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Бастапқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
Кәсіпорындар статистикасы
1
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
(индексі 1-СР)
экономикалық қызмет түрлері туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі
31 қазанға (қоса алғанда) дейін
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Мал шаруашылығының жай-күйі туралы есеп
(индексі 24-сх)
мал шаруашылығының жай-күйі туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 2-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Мал шаруашылығының жай-күйі туралы есеп
(индексі 24-сх)
мал шаруашылығының жай-күйі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Астықтың қолда бары туралы
(индексі 2-сх (астық))
астықтың қолда бары туралы
айлық
3 қаңтардан басқа есепті кезеңнен кейінгі айдың
3-күніне (қоса алғанда) дейін
4
Астықтың қолда бары және оның қозғалысы туралы
(индексі 2-сх (астық))
астықтың қолда бары және оның қозғалысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
10 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5
Аңшылық пен аулау жөніндегі, осы салалардағы қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы қызмет туралы
(индексі 2-аңшылық)
аңшылық пен аулау жөніндегі, осы салалардағы қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
23 ақпанға (қоса алғанда) дейін
6
Дара кәсіпкерлер, шаруа немесе фермер қожалықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру (индексі А-008)
дара кәсіпкерлердің, шаруа немесе фермер қожалықтарының мал шаруашылығы өнімдерін өндіруі
тоқсандық
11-інен бастап 25 наурыз,
11-інен бастап 25 маусым,
11-інен бастап 25 қыркүйек,
11-інен бастап 25 желтоқсан аралығындағы кезең
7
Балық аулау мен акваөсіру туралы
(индексі 1-балық)
балық аулау мен акваөсіру туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
8
Орман өсіру мен ағаш дайындау қызметі туралы есеп (индексі 1-орман)
орман өсіру мен ағаш дайындау қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
21 ақпанға (қоса алғанда) дейін
9
Ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы есеп
(индексі 1-сх)
ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
10 наурызға (қоса алғанда) дейін
10
Егін себу қорытындылары туралы есеп
(индексі 4-сх)
егін себу қорытындылары туралы
жылына
бір рет
есепті кезеңнің 15 маусымына (қоса алғанда) дейін
11
Ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
(индексі 29-сх)
ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
жылына
бір рет
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
12
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен имараттардың болуы
(индексі 49-сх)
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен имараттардың болуы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
13
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және оның қозғалысы туралы
(индексі 3-сх (майлы)
майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және оның қозғалысы туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың
3-күнге (қоса алғанда) дейін
14
Ауыл шаруашылығы кооперативінің қызметі туралы
(индексі 1-СПК)
ауыл шаруашылығы кооперативі қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
28 наурызға (қоса алғанда) дейін
15
Қорғалған топырақтағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы (индексі 1-жылыжай)
қорғалған топырақтағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне (қоса алғанда) дейін
16
Ауыл шаруашылығы қызметтерін көрсету туралы (индексі 8-сх)
ауыл шаруашылығы қызметтерін көрсету туралы
үш жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 20 сәуірге (қоса алғанда) дейін
Өнеркәсіптік өндіріс пен қоршаған орта статистикасы
1
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру жəне жөнелту туралы есебі
(индексі 1-П)
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру және жөнелту туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы есебі
(индексі 1-П)
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру жəне жөнелту туралы есебі
(индексі 1-П)
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру және жөнелту туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
14 наурызға (қоса алғанда) дейін
4
Өндірістік қуаттар балансы
(индексі БМ)
өндірістік қуаттар балансы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
Дара кәсіпкердің өнеркәсіп өнімін (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы есебі (01-ИП (пром))
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы

Об утверждении Плана статистических работ на 2024 год
Приказ и.о. Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 109
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 1 статьи 19 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и подпунктом 8) пункта 15 Положения о Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 9-нқ ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый План статистических работ на 2024 год.
2. Департаменту методологического развития и политики управления данными Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан;
2) направление настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) доведение настоящего приказа до структурных и территориальных подразделений Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан для руководства и использования в работе.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2024 года.
Исполняющий обязанности руководителя Ж. Джаркинбаев
"Согласован"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"Согласован"
Министерство труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
"Согласован"
Министерство индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"Согласован"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"Согласован"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
"Согласован"
Национальный Банк
Республики Казахстан
"Согласован"
Министерство экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан
Утвержден приказом
План
статистических работ на 2024 год
Раздел 1. Статистические наблюдения
Глава 1. Общегосударственные статистические наблюдения
№ п/п
Наименование статистической формы
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Сроки представления первичных статистических данных
1
2
3
4
5
Статистика предприятий
1
Отчет о видах экономической деятельности
(индекс 1-СР)
о видах экономической деятельности
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Отчет о состоянии животноводства
(индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о состоянии животноводства
(индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
3
О наличии зерна
(индекс 2-сх (зерно)
о наличии зерна
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода, кроме 3 января
4
О наличии и движении зерна
(индекс 2-сх (зерно)
о наличии и движении зерна
годовая
до 10 января (включительно) после отчетного периода
5
О деятельности по охоте и отлову, включая предоставление услуг в этих областях
(индекс 2-охота)
о деятельности по охоте и отлову, включая предоставление услуг в этих областях
годовая
до 23 февраля (включительно) после отчетного периода
6
Производство продукции животноводства у индивидуальных предпринимателей, крестьянских или фермерских хозяйств (индекс А-008)
производство продукции животноводства у индивидуальных предпринимателей, крестьянских или фермерских хозяйств
квартальная
период с 11 по 25 марта,
с 11 по 25 июня,
с 11 по 25 сентября,
с 11 по 25 декабря
7
О рыболовстве и аквакультуре
(индекс 1-рыба)
о рыболовстве и аквакультуре
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о деятельности в лесоводстве и лесозаготовках (индекс 1-лес)
о деятельности в лесоводстве и лесозаготовках
годовая
до 21 февраля (включительно) после отчетного периода
9
Отчет о деятельности сельхозформирования
(индекс 1-сх)
о деятельности сельхозформирования
годовая
до 10 марта (включительно) после отчетного периода
10
Отчет об итогах сева под урожай
(индекс 4-сх)
об итогах сева под урожай
один раз в год
до 15 июня (включительно) отчетного периода
11
О сборе урожая сельскохозяйственных культур
(индекс 29-сх)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур
один раз в год
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
12
Наличие в сельскохозяйственных предприятиях построек и сооружений сельскохозяйственного назначения
(индекс 49-сх)
о наличии в сельскохозяйственных предприятиях построек и сооружений сельскохозяйственного назначения
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
13
О наличии и движении семян масличных культур (индекс 3-сх (масличные)
о наличии и движении семян масличных культур
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
14
О деятельности сельскохозяйственного кооператива (индекс 1-СПК)
о деятельности сельскохозяйственного кооператива
годовая
до 28 марта (включительно) после отчетного периода
15
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
(индекс 1-теплица)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
квартальная
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
16
Об оказании сельскохозяйственных услуг
(индекс 8-сх)
об оказании сельскохозяйственных услуг
один раз в три года
до 20 апреля (включительно) после отчетного периода
Статистика промышленного производства и окружающей среды
1
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
(индекс 1-П)
о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
месячная
до 1 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет предприятия о производстве продукции (товаров, услуг)
(индекс 1-П)
о производстве продукции (товаров, услуг)
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
(индекс 1-П)
о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
годовая
до 14 марта (включительно) после отчетного периода
4
Баланс производственных мощностей
(индекс БМ)
баланс производственных мощностей
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о производстве промышленной продукции (товаров, услуг) индивидуальным предпринимателем
(01-ИП (пром)
о производстве продукции (товаров, услуг)

2 жылда 1 рет
есепті кезеңнен кейінгі 20 ақпанға (қоса алғанда) дейін
6
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп
(индексі 1-қалдықтар)
коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
7
Қалдықтарды қайта өңдеу, сорттау, кәдеге жарату және көму туралы есеп
(индексі 2-қалдықтар)
қалдықтарды қайта өңдеу сорттау, кәдеге жарату және көму туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
8
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп
(индексі 2-ТП (ауа)
атмосфералық ауаны қорғау туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
9
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп
(индексі 4-ОС)
қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
10
Сумен жабдықтау және (немесе) су бұру жүйелерін пайдалануды жүзеге асыратын кәсіпорындардың жұмысы туралы есеп
(индексі 1-ВК)
сумен жабдықтау және су бұру жүйелері құрылысының жұмысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
22 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Энергетика статистикасы
1
Газ кәсіпорындарының қызметі туралы есеп
(индексі 1-ГАЗ)
газ кәсіпорындарының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
26 ақпанға (қоса алғанда) дейін
2
Мұнай өндіруші, мұнай өңдеуші және мұнай өнімдерін сататын кәсіпорындардың қызметі туралы есеп
(индексі 1-НЕФТЬ)
мұнай өндіретін, мұнай өңдейтін кәсіпорындардың және мұнай өнімдерін сататын кәсіпорындардың қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
26 ақпанға (қоса алғанда) дейін
3
Көмір кәсіпорындарының қызметі туралы есеп
(индексі 1-УГОЛЬ)
көмір өндіретін кәсіпорындардың қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
26 ақпанға (қоса алғанда) дейін
4
Жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы есеп
(индексі 6-ТП)
жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
18 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
Электр энергиясын өндіру, беру, тарату және сату туралы есеп
(индексі 1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ)
электр энергиясын өндіру, беру, тарату және сату туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
18 наурызға (қоса алғанда) дейін
6
Энергияны түпкілікті тұтыну
(индексі 1-КПЭ)
энергияны түпкілікті тұтыну
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 наурызға (қоса алғанда) дейін
Инвестициялар және құрылыс статистикасы
1
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
(индексі 1-инвест)
негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-күнге (қоса алғанда) дейін
2
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
(индексі 1-инвест)
негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
3
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп (индексі 1-ИС)
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-күнге (қоса алғанда) дейін
4
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп (индексі 1-ИС)
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп (индексі 2-КС)
объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-күнге (қоса алғанда) дейін
6
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
(индексі 2-КС)
объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
1 наурызға (қоса алғанда) дейін
7
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
(индексі 1-КС)
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
4-күнге (қоса алғанда) дейін
8
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
(индексі 1-КС (шағын)
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күнге (қоса алғанда) дейін
9
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
(индексі 1-КС)
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
31 наурызға (қоса алғанда) дейін
10
Шаруа немесе фермер қожалықтарының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы есеп
(индексі 1-КФХ инвест)
шаруа және фермер қожалықтарының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
Ішкі сауда статистикасы
1
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп
(индексі 2-сауда)
тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың
3-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Тауар биржасының қызметі туралы есеп
(индексі 1-биржа)
тауар биржасының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Сауда базарлары туралы есеп
(индексі 12-сауда)
сауда базарлары туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
10 ақпанға (қоса алғанда) дейін
4
Электрондық коммерция туралы есеп
(индексі Э-коммерция)
электрондық коммерция туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
5
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп
(индексі 1-ВТ)
тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
15 наурызға (қоса алғанда) дейін
Сыртқы және өзара сауда, тауар нарықтары статистикасы
1
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен өзара тауарлар саудасы туралы есеп
(индексі 1-ТС)
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күніне (қоса алғанда) дейін
Көлік статистикасы
1
Көлік жұмысы туралы есеп
(индексі 1-көлік)
көлік жұмысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың
2-күнге (қоса алғанда) дейін
2
Автомобиль көлігімен жүк тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлердің қызметі туралы есеп
(индексі 1-ДК (автожүктер)
дара кәсіпкерлердің автомобильмен жүк тасымалдауы туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың
3-күнге (қоса алғанда) дейін
3
Автомобиль көлігімен жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлердің қызметі туралы есеп
(индексі 1-ДК (автожолаушылар)
дара кәсіпкерлердің автомобильмен жолаушыларды тасымалдауы туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың
3-күнге (қоса алғанда) дейін
4
Қосалқы көлік қызметі кәсіпорындары көрсететін қызметтер туралы есеп
(индексі 2-ТР (қосалқы қызмет)
қосалқы көлік қызметі кәсіпорындары көрсететін қызметтер туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
5
Көліктің қатынас түрлері бойынша жұмысы туралы есеп
(индексі 2-көлік)
көліктің қатынас түрлері бойынша жұмысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
Көрсетілетін қызмет статистикасы
1
Көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
(индексі 2-қызмет көрсету)
көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күнге (қоса алғанда) дейін
2
Көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
(индексі 2-қызмет көрсету)
көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
30 наурызға (қоса алғанда) дейін
3
Көрсетілген IT-қызметтердің көлемі туралы есеп
(индексі 2-қызмет көрсету (IT)
көрсетілген ІТ-қызметтердің көлемі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
30 наурызға (қоса алғанда) дейін
4
Лизингтік қызмет туралы есеп (индексі 1-лизинг)
лизингтік қызмет туралы есеп
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
Мәдениет статистикасы
1
Мәдениет мекемелерінің қызметі туралы есеп (индексі 1- мәдениет)
мәдениет мекемелерінің қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
2
Кинематографиялық ұйымның қызметі туралы есеп
(индексі 1-кино)
кинематографиялық ұйымдардың қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
23 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Туризм статистикасы
1
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп
(индексі 2-туризм)
орналастыру орындарының қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-050)
үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Келушілерді зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-060)
келушілерді зерттеу
жылына екі рет

1 раз в 2 года
до 20 февраля (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов
(индекс 1-отходы)
о сборе и вывозе коммунальных отходов
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
7
Отчет о переработке, сортировке, утилизации и захоронении отходов
(индекс 2-отходы)
о переработке, сортировке, утилизации и захоронении отходов
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
8
Отчет об охране атмосферного воздуха
(индекс 2-ТП (воздух)
об охране атмосферного воздуха
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
9
Отчет о затратах на охрану окружающей среды (индекс 4-ОС)
о затратах на охрану окружающей среды
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
10
Отчет о работе предприятий, осуществляющих эксплуатацию систем водоснабжения и (или) водоотведения
(индекс 1-ВК)
о работе сооружений систем водоснабжения и водоотведения
годовая
до 22 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика энергетики
1
Отчет о деятельности газовых предприятий
(индекс 1-ГАЗ)
о деятельности газовых предприятий
годовая
до 26 февраля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о деятельности предприятий нефтедобывающих, нефтеперерабатывающих и торгующих нефтепродуктами (индекс 1-НЕФТЬ)
о деятельности предприятий нефтедобывающих, нефтеперерабатывающих и торгующих нефтепродуктами
годовая
до 26 февраля (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о деятельности угольных предприятий (индекс 1-УГОЛЬ)
о деятельности угольных предприятий
годовая
до 26 февраля (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о работе тепловых электростанций и котельных (индекс 6-ТП)
о работе тепловых электростанций и котельных
годовая
до 18 марта (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о выработке, передаче, распределении и продаже электрической энергии (индекс 1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ)
о выработке, передаче, распределении и продаже электрической энергии
годовая
до 18 марта (включительно) после отчетного периода
6
Конечное потребление энергии
(индекс 1-КПЭ)
конечное потребление энергии
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика инвестиций и строительства
1
Отчет об инвестициях в основной капитал
(индекс 1-инвест)
об инвестициях в основной капитал
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет об инвестициях в основной капитал
(индекс 1-инвест)
об инвестициях в основной капитал
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
(индекс 1-ИС)
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
(индекс 1-ИС)
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
(индекс 2-КС)
о вводе в эксплуатацию объектов
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов (индекс 2-КС)
о вводе в эксплуатацию объектов
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
7
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
(индекс 1-КС)
о выполненных строительных работах (услугах)
месячная
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о выполненных строительных работах (услугах) (индекс 1-КС (малые)
о выполненных строительных работах (услугах)
квартальная
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
9
Отчет о выполненных строительных работах (услугах) (индекс 1-КС)
о выполненных строительных работах (услугах)
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
10
Отчет об инвестициях в основной капитал крестьянских или фермерских хозяйств (индекс 1-КФХ инвест)
об инвестициях в основной капитал крестьянских и фермерских хозяйств
квартальная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика внутренней торговли
1
Отчет о реализации товаров и услуг
(индекс 2-торговля)
о реализации товаров и услуг
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о деятельности товарной биржи
(индекс 1-биржа)
о деятельности товарной биржи
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о торговых рынках
(индекс 12-торговля)
о торговых рынках
годовая
до 10 февраля (включительно) после отчетного периода
4
Отчет об электронной коммерции
(индекс Э-коммерция)
об электронной коммерции
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о реализации товаров и услуг
(индекс 1-ВТ)
о реализации товаров и услуг
годовая
до 15 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика внешней и взаимной торговли, товарных рынков
1
Отчет о взаимной торговле товарами с государствами-членами Евразийского экономического союза
(индекс 1-ТС)
о взаимной торговле товарами с государствами-членами Евразийского экономического союза
месячная
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика транспорта
1
Отчет о работе транспорта
(индекс 1-транспорт)
о работе транспорта
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о деятельности индивидуальных предпринимателей, осуществляющих перевозки грузов автомобильным транспортом (индекс 1-ИП (автогрузы)
об автомобильных перевозках грузов индивидуальными предпринимателями
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о деятельности индивидуальных предпринимателей, осуществляющих перевозки пассажиров автомобильным транспортом
(индекс 1-ИП (автопассажиры)
об автомобильных перевозках пассажиров индивидуальными предпринимателями
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
4
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
(индекс 2-ТР (вспомогательная деятельность)
об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о работе транспорта по видам сообщений
(индекс 2-транспорт)
о работе транспорта по видам сообщений
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
Статистика услуг
1
Отчет об объеме оказанных услуг
(индекс 2-услуги)
об объеме оказанных услуг
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет об объеме оказанных услуг
(индекс 2-услуги)
об объеме оказанных услуг
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
3
Отчет об объеме оказанных IT-услуг
(индекс 2-услуги (IT)
об объеме оказанных IТ-услуг
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о лизинговой деятельности
(индекс 1-лизинг)
о лизинговой деятельности
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика культуры
1
Отчет о деятельности учреждений культуры (индекс 1-культура)
о деятельности учреждений культуры
годовая
до 30 января (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о деятельности кинематографической организации (индекс 1-кино)
о деятельности кинематографических организаций
годовая
до 23 января (включительно) после отчетного периода
Статистика туризма
1
Отчет о деятельности мест размещения
(индекс 2-туризм)
о деятельности мест размещения
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
2
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки
(индекс Н-050)
обследование домашних хозяйств о расходах на поездки
годовая
до 30 января (включительно)
3
Анкета обследования посетителей
(индекс Н-060)
обследование посетителей
два раза в год

30 қаңтарға (қоса алғанда) және 30 шілдеге (қоса алғанда) дейін
Ғылым және инновациялар статистикасы
1
Инновациялық қызмет туралы есеп (индексі 1-инновация)
кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
2
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік- конструкторлық жұмыстар туралы есеп
(индексі 1-ғылым)
ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және байланыс статистикасы
1
Пошта мен курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп
(индексі 3-байланыс)
пошта мен курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
2
Кәсіпорындарда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп
(индексі 3-ақпарат)
кәсіпорындарда ақпараттық- коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
19 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Үй шаруашылығының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы жөніндегі зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-020)
үй шаруашылықтарының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
4
Пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы есеп
(индексі 1-байланыс)
пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
Байланыс қызметтері туралы есеп
(индексі 2-байланыс)
байланыс қызметтері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
31 наурызға (қоса алғанда) дейін
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
Еңбек бойынша есеп
(индексі 1-Т)
еңбектің негізгі көрсеткіштері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Еңбек бойынша есеп
(индексі 1-Т)
еңбектің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
12 ақпанға (қоса алғанда) дейін
3
Жалақы құрылымы және оны бөлу туралы есеп
(индексі 2-Т (еңбекақы)
жалақы құрылымы және оны бөлу туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің кейінгі
31 мамырға (қоса алғанда) дейін
4
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмыскерлер саны туралы есеп
(индексі 1-Т (Еңбек жағдайы)
зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмыскерлер саны туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
31 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу сауалнамасы
(индексі Т-001)
халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу
айлық
15 қаңтар,
19 ақпан,
18 наурыз,
15 сәуір,
20 мамыр,
17 маусым,
15 шілде,
19 тамыз,
16 қыркүйек,
21 қазан,
18 қараша,
18желтоқсан
6
Лайықты еңбек
(индексі Т-004)
лайықты еңбек көрсеткіштері туралы
жылына үш рет
15 шілде,
19 тамыз,
16 қыркүйек
Баға статистикасы
1

до 30 января (включительно) и до 30 июля (включительно)
Статистика науки и инноваций
1
Отчет об инновационной деятельности (индекс 1-инновация)
об инновационной деятельности предприятий
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
(индекс 1-наука)
о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
Статистика информационно-коммуникационных технологий и связи
1
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
(индекс 3-связь)
о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях (индекс 3-информ)
об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
годовая
до 19 января (включительно) после отчетного периода
3
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий
(индекс Н-020)
об использовании домашними хозяйствами информационно-коммуникационных технологий
годовая
до 30 января (включительно)
4
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности (индекс 1-связь)
об услугах почтовой и курьерской деятельности
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
5
Отчет об услугах связи (индекс 2-связь)
об услугах связи
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика труда и занятости
1
Отчет по труду (индекс 1-Т)
об основных показателях труда
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет по труду (индекс 1-Т)
об основных показателях труда
годовая
до 12 февраля (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о структуре и распределении заработной платы
(индекс 2-Т (оплата труда)
о структуре и распределении заработной платы
один раз в год
до 31 мая (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
(индекс 1-Т (Условия труда)
о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
годовая
до 31 января (включительно) после отчетного периода
5
Анкета выборочного обследования занятости населения
(индекс Т-001)
выборочное обследование занятости населения
месячная
15 января,
19 февраля,
18 марта,
15 апреля,
20 мая,
17 июня,
15 июля,
19 августа,
16 сентября,
21 октября,
18 ноября,
18 декабря
6
Достойный труд
(индекс Т-004)
о показателях достойного труда
три раза в год
15 июля,
19 августа,
16 сентября
Статистика цен
1

20__ жылы тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеу дәптері (индексі Ц-101)
Тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеуге арналған деректерді енгізудің электрондық нысаны (индексі Ц-101э)
тұтыну бағасының индексін есептеу үшін тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтерге бағалар
айлық
есепті кезеңнің
1-25-күндері
қалалар мен аудан орталықтарындағы:
ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы құрамына кіретін жекелеген азық-түлік тауарлар бағасы;
жекелеген тауарлар мен ақылы көрсетілетін қызметтер бағасы
айлық
есепті кезеңнің
10-20-күндері
қалалардағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына баға
апта сайын
аптасына бір рет
халықаралық салыстырулар бағдарламасы үшін арнайы тізбе бойынша тұтынатын тауарлар мен көрсетілетін қызметтер бағасы
тоқсандық
тоқсанның соңғы айының
1-28-күндері
2
20__ жылы жаңа тұрғын үй бағаларын тіркеу дәптері (индексі 1-ЦРЖ)
жаңа тұрғын үйге баға
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Тұрғын үй бағаларын тіркеу үшін деректерді енгізудің электрондық нысаны (индексі 1-ЦРЖэ)
тұрғын үйге баға
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
4
Өндірілген өнеркәсіп өнімдер (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) бағасы және өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП)
өндіруші кәсіпорындардың өнеркәсіп өнімдерге (тауарларға, көрсетілетін қызметтерге) бағасы
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
өнеркәсіптік кәсіпорындардың өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы
5
Тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдер мен импорттық түсімдер бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (экспорт, импорт)
тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдер бағасы
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
тауарлардың, өнімдердің импорттық түсімдер бағасы
6
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП (орман)
өңделмеген сүрек және соған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 23-күніне
(қоса алғанда) дейін
7
Тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (көтерме)
тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы
айлық
есепті кезеңнің 22-күніне (қоса алғанда) дейін
8
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (жалға беру)
коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың
3-күніне (қосаалғанда) дейін
9
Заңды тұлғаларға арналған байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (байланыс)
заңды тұлғаларға арналған байланыс қызметтерінің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
10
Заңды тұлғаларға арналған пошта қызметтерінің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (пошта)
заңды тұлғаларға арналған пошта қызметтерінің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
11
Заңды тұлғаларға арналған курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (курьер)
заңды тұлғаларға арналған курьерлік қызметтердің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
12
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (әуе)
әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
13
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (теміржол)
теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
14
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (автомобиль)
автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
15
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (құбыр)
құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
16
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (ішкі су)
ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
17
Теңіз көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (теңіз)
теңіз көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
18
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦСМ)
сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
19
Өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦСХ)
өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
20
Ауыл шаруашылығы өнімі мен оны қайта өңдеу өнімдерінің бағасын тіркеуге арналған деректерді енгізудің электрондық нысаны
(индексі Ц-200э)
ауыл шаруашылығы өнімі мен оны қайта өңдеу өнімінің бағасы
айлық
есепті кезеңнің

Тетрадь регистрации цен на потребительские товары и платные услуги в 20__ году (индекс Ц-101)
Электронная форма ввода данных для регистрации цен на потребительские товары и услуги (индекс Ц-101э)
цены на потребительские товары и платные услуги для расчета индекса потребительских цен
месячная
1-25 число отчетного периода
в городах и районных центрах:
цены на продовольственные товары, входящие в состав величины прожиточного минимума;
цены на отдельные товары и платные услуги
месячная
10-20 число отчетного периода
цены на социально-значимые продовольственные товары в городах
еженедельная
один раз в неделю
цены на потребительские товары и услуги по специальному перечню для Программы международных сопоставлений
квартальная
1-28 число последнего месяца квартала
2
Тетрадь регистрации цен на новое жилье в 20__ году
(индекс 1-ЦРЖ)
цены на новое жилье
месячная
до 20 числа (включительно) отчетного периода
3
Электронная форма ввода данных для регистрации цен на жилье (индекс 1-ЦРЖэ)
цены на жилье
месячная
до 20 числа (включительно) отчетного периода
4
Отчет о ценах на произведенную промышленную продукцию (товары, услуги) и ценах приобретения продукции производственно-технического назначения
(индекс 1-ЦП)
цены предприятий-производителей на промышленную продукцию (товары, услуги)
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
цены приобретения продукции производственно-технического назначения промышленными предприятиями
5
Отчет о ценах экспортных поставок и импортных поступлений товаров, продукции (индекс 1-Ц (экспорт, импорт)
цены экспортных поставок товаров, продукции
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
цены импортных поступлений товаров, продукции
6
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги
(индекс 1-ЦП (лес)
цены на древесину необработанную и связанные с ней услуги
квартальная
до 23 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
7
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции (индекс 1-Ц (опт)
цены оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
месячная
до 22 числа (включительно) отчетного периода
8
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости (индекс 1-Ц (аренда)
цены на аренду коммерческой недвижимости
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
9
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц (индекс 1-тариф (связь)
тарифы на услуги связи для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
10
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц (индекс 1-тариф (почта)
тарифы на почтовые услуги для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
11
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц (индекс 1-тариф (курьер)
тарифы на курьерские услуги для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
12
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
(индекс 1-тариф (воздушный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
13
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
(индекс 1-тариф (железнодорожный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
14
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
(индекс 1-тариф (автомобильный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
15
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
(индекс 1-тариф (трубопроводный)
тарифы на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
16
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
(индекс 1-тариф (внутренний водный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
17
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями морского транспорта
(индекс 1-тариф (морской)
тарифы на перевозку грузов предприятиями морского транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
18
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции (индекс 1-ЦСМ)
цены на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
месячная
до 20 числа (включительно) отчетного периода
19
Отчет о ценах производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги (индекс 1-ЦСХ)
цены производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
20
Электронная форма ввода данных для регистрации цен на продукцию сельского хозяйства и продукты ее переработки
(индекс Ц-200э)
цены на продукцию сельского хозяйства и продукты ее переработки
месячная

1-25-күні аралығында
21
Балық аулау және балық өсіру өнімінің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП (балық)
балық аулау және балық өсіру өнімінің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне
(қоса алғанда) дейін
22
Өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағалары туралы есеп
(индексі 1-Ц (көрсетілетін қызметтер)
өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағалары
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне
(қоса алғанда) дейін
Құрылымдық статистика
1
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
(индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
5 сәуірге (қоса алғанда) дейін
2
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
(индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күнге (қоса алғанда) дейін
3
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
(индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
31 наурызға (қоса алғанда) дейін
4
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
(индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күнге (қоса алғанда) дейін
5
Негізгі қорлардың жай-күйі туралы есеп
(индексі 11)
негізгі қорлардың жай-күйі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
15-сәуірге (қоса алғанда) дейін
Конъюнктуралық зерттеу статистикасы
1
Кәсіпорындардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КО-6)
кәсіпорындардың қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың
1-күніне (қоса алғанда) дейін
Білім беру, денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының есебі
(индексі ОВПО)
жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің негізгі көрсеткіштері туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің 10 қазанына (қоса алғанда) дейін
2
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы есеп (индексі 2-НК)
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің 10 қазанына (қоса алғанда) дейін
3
Білім беру, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп (индексі Әлеуметтік қаржы)
білім беру, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
4
Білім беру, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдары көрсеткен қызметтер көлемі туралы есеп
(индексі 1-қызмет көрсету)
білім беру және денсаулық сақтау ұйымдарының көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың
15-күніне (қоса алғанда) дейін
5
Санаториялық-курорттық қызмет туралы есеп
(индексі 1-санаторий)
санаториялық-курорттық қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
6
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп
(индексі 7-ТПЗ)
еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
7
Ұйымның арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі есебі
(индексі 3-әлеуметтік қамсыздандыру)
арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымдар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
8
Мультииндикаторлық кластерлік зерттеу сауалнамалары (индексі MICS)
Қазақстан Республикасының көптеген көрсеткіштері бойынша кластерлік зерттеу
біржолғы
29 қараша
Құқық бұзушылықтар статистикасы
1
Халықтың құқық қорғау органдарына және сот жүйесіне сенімділік деңгейі
(индексі УДН)
халықтың құқық қорғау органдарына және сот жүйесіне сенімділік деңгейі
жылына екі рет

с 1 по 25 число отчетного периода
21
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и рыбоводства (индекс 1-ЦП (рыба)
цены на продукцию рыболовства и рыбоводства
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
22
Отчет о ценах производителей на услуги (индекс 1-Ц (услуги)
цены производителей на услуги
квартальная
до 5 числа (включительно) после отчетного периода
Структурная статистика
1
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
(индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
годовая
до 5 апреля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
(индекс1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о деятельности малого предприятия
(индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о деятельности малого предприятия
(индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о состоянии основных фондов
(индекс 11)
о состоянии основных фондов
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
Статистика конъюнктурного обследования
1
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий
(индекс КО-6)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий
квартальная
до 1 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика образования, здравоохранения и социального обеспечения
1
Отчет организаций высшего и послевузовского образования
(индекс ОВПО)
об основных показателях высшего и послевузовского образования
один раз в год
до 10 октября (включительно) отчетного периода
2
Отчет о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
(индекс 2-НК)
о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
один раз в год
до 10 октября (включительно) отчетного периода
3
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования, здравоохранения и социального обслуживания населения (индекс Соцфин)
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования, здравоохранения и социального обслуживания населения
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
4
Отчет об объеме оказанных услуг организациями образования, здравоохранения и социального обслуживания населения
(индекс 1-услуги)
об объеме оказанных услуг организациями образования и здравоохранения
квартальная
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о санаторно-курортной деятельности
(индекс 1-санаторий)
о санаторно-курортной деятельности
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях (индекс 7-ТПЗ)
о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
7
Отчет организации по предоставлению специальных социальных услуг
(индекс 3-социальное обеспечение)
об организациях по предоставлению специальных социальных услуг
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
8
Вопросники Мультииндикаторного кластерного обследования (индекс MICS)
кластерное обследование по многим показателям в Республике Казахстан
единовременная
29 ноября
Статистика правонарушений
1
Уровень доверия населения к правоохранительным органам и судебной системе (индекс УДН)
уровень доверия населения к правоохранительным органам и судебной системе
два раза в год

15 мамыр (қоса алғанда) және 15 қараша (қоса алғанда)
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Уақытты пайдалану күнделігі (индексі D 001)
Халықтың уақытты бөлуі туралы
біржолғы
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 қаңтары
2
Халықтың тұрмыс сапасы
(индексі D 002)
халықтың тұрмыс сапасы туралы
жылына бір рет
11 наурыз
3
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі
(индексі D 003)
үй шаруашылықтарының шығыстары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың
10-күніне (қоса алғанда) дейін
4
Үй шаруашылықтарының тоқсан сайынғы табыстары мен шығыстарын есепке алу журналы
(индексі D 004)
үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың
20-күніне (қоса алғанда) дейін
5
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама
(индексі D 006)
үй шаруашылықтарын абаттандыру туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің
30 желтоқсанына
(қоса алғанда) дейін
6
Ересек халыққа темекі тұтынуы туралы сауал салу
(индексі D 007)
ересек халықтың темекі тұтынуы туралы
жылына бір рет
11 шілде
7
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы
(индексі D 008)
үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық (тоқсан сайынғы нақтыланумен)
есепті кезеңнің
1 ақпанына (қоса алғанда) дейін (есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күніне (қоса алғанда) дейін)
үй шаруашылықтарының құрамы туралы
2-тарау. Ведомстволық статистикалық байқаулар
Р/с №
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Бастапқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1
Жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы ____ жылғы 1 қарашадағы есеп
(индексі 22)
______ жылғы 1 қарашаға жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы
жылдық
есепті жылдың
20 қарашасынан кешіктірмей
2
____ жылғы 1 қарашаға суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы есеп
(индексі 22-А)
______ жылғы 1 қарашаға суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
есепті жылдың
20 қарашасынан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
1
202__ жылғы ______ (ай) еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп
(индексі 1-Е (жұмысқа орналастыру)
еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы
айлық
аудандық (қалалық) жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар есепті айдан кейінгі айдың 2-күні; облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар есепті айдан кейінгі айдың 4-күні; ҚР Еңбекмині ЕРДО АҚ – есепті айдан кейінгі айдың 7-күні
2
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек туралы)
(индексі 3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
айлық

15 мая (включительно) и 15 ноября (включительно)
Статистика уровня жизни
1
Дневник использования времени
(индекс D 001)
о распределении времени населением
единовременная
10 января года, следующего после отчетного периода
2
Качество жизни населения
(индекс D 002)
о качестве жизни населения
один раз в год
11 марта
3
Дневник учета ежедневных расходов
(индекс D 003)
о расходах домашних хозяйств
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
4
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов домашних хозяйств
(индекс D 004)
о расходах и доходах домашних хозяйств
квартальная
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
5
Вопросник для основного интервью
(индекс D 006)
о благоустройстве домашних хозяйств
один раз в год
до 30 декабря (включительно) отчетного периода
6
Опрос взрослого населения о потреблении табака
(индекс D 007)
о потреблении табака взрослым населением
один раз в год
11 июля
7
Контрольная карточка состава домашнего хозяйства
(индекс D 008)
социально – демографические характеристики домашних хозяйств
годовая
(с ежеквартальным уточнением)
до 1 февраля (включительно) отчетного периода (до 20 числа (включительно) после отчетного периода)
о составе домашних хозяйств
Глава 2. Ведомственные статистические наблюдения
№ п/п
Наименование статистической формы
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Сроки представления первичных статистических данных
1
2
3
4
5
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ______ года
(индекс 22)
о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ______ года
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
2
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября _______ года
(индекс 22-А)
о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября _______ года
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством за _______ (месяц) 202__ года (индекс 1-Т (трудоустройство)
о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
месячная
районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости – 2-го числа после отчетного месяца, областные уполномоченные органы по вопросам занятости – 4-го числа после отчетного месяца; АО ЦРТР МТСЗН РК – 7- го числа после отчетного месяца
2
Сведения о скрытой безработице
(о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате) (индекс 3-ТН (скрытая безработица)
сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
месячная

заңды тұлғалар және олардың филиалдары мен өкілдіктерінің өздері орналасқан орындары бойынша есепті айдан кейінгі айдың 3-күні; аудандық (қалалық) жұмыспен қамту жөніндегі уәкілетті органдары – есепті айдан кейінгі айдың 5-күні, облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдары – есепті айдан кейін 7-ші күні, ҚР Еңбекмині ЕРДО АҚ – есепті айдан кейінгі айдың 10-күні
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
1
Құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы есеп
(индексі 1-СМИО)
құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
2
Сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарының нақты құны туралы есеп
(индексі 2-СМИО)
сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарының нақты құны туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
(индексі 1-ОПЗ)
үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы
айлық
есепті айдан кейінгі айдың
5-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
1
Қазақстан Республикасында дене шынықтыру мен спортты дамыту туралы есеп
(индексі 1-ФК)
дене шынықтыру мен спорт саласындағы негізгі көрсеткіштер туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
1
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп
(индексі 1-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күнінен кешіктірмей
2
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп
(индексі 2-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-күнінен кешіктірмей
3
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы есеп
(индексі 3-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-күнінен кешіктірмей
4
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп (индексі 4-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-күнінен кешіктірмей
5
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп
(индексі 5-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-күнінен кешіктірмей
6
Мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы есеп
(индексі 7-ТБ)
мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-күнінен кешіктірмей
7
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
(индексі 9-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-күнінен кешіктірмей
8
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп
(индексі 10-ТБ)
резидент еместермен халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-күнінен кешіктірмей
9
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
(индексі 11-ТБ-ЖС)
"жалпы сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-күнінен кешіктірмей
10
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
(индексі 11-ТБ-ӨС)
"өмірді сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-күнінен кешіктірмей
11
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп
(индексі 14-ТБ)
мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30- күнінен кешіктірмей
12
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
(индексі 15-ТБ)
резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20- күнінен кешіктірмей
13
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп
(индексі 17-ТБ)
резидент еместерге берілген кредиттер туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 25- күнінен кешіктірмей
14
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
(индексі ТБЗ-1)
кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
ҚР ҰБ аумақтық органының сұрауы бойынша
сауалнамада көрсетілген күнге дейін
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану жөніндегі есеп
(индексі 3 (жылдық)
ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану туралы
жылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі
25 ақпанға дейін
2
Орман қорының мемлекеттік есепке алынуы және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлу
(индексі 1)
орман қорының мемлекеттік есепке алынуы және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлінуі туралы
жылдық

юридические лица и их филиалы и представительства по месту своего нахождения 3-го числа после отчетного месяца; районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости – 5-го числа после отчетного месяца; областные уполномоченные органы по вопросам занятости – 7-го числа после отчетного месяца; АО ЦРТР МТСЗН РК – 10-го числа после отчетного месяца
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
1
Отчет об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
(индекс 1-СМИО)
об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
2
Отчет о фактической стоимости приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования
(индекс 2-СМИО)
фактическая стоимость приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
(индекс 1-ОПЗ)
об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
до 5 числа месяца после отчетного месяца
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
1
Отчет о развитии физической культуры и спорта в Республике Казахстан
(индекс 1-ФК)
об основных показателях в сфере физической культуры и спорта
годовая
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
Национальный Банк Республики Казахстан
1
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
(индекс 1-ПБ)
о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
квартальная
не позднее 10 числа второго месяца после отчетного периода
2
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 2-ПБ)
об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
3
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 3-ПБ)
об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
4
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
(индекс 4-ПБ)
об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
5
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
(индекс 5-ПБ)
об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
6
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
(индекс 7-ПБ)
о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
7
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
(индекс 9-ПБ)
о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
8
Отчет о международных операциях с нерезидентами
(индекс 10-ПБ)
о международных операциях с нерезидентами
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
9
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
(индекс 11-ПБ-ОС)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
10
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
(индекс 11-ПБ-СЖ)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
11
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
(индекс 14-ПБ)
о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
12
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
(индекс 15-ПБ)
о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
13
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
(индекс 17-ПБ)
о кредитах, выданных нерезидентам
квартальная
не позднее 25 числа первого месяца после отчетного периода
14
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
(индекс ОПБ-1)
анкета обследования предприятий по платежному балансу
по запросу территориального органа НБ РК
до даты, указанной в анкете
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
(индекс 3 (годовая)
о рубках, мерах ухода за лесом, отпуске древесины, подсочке и побочных лесных пользованиях
годовая
государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
2
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям (индекс 1)
о государственном учете лесного фонда и распределении лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая

жекеменшік және мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын – есепті кезеңнен кейінгі 20 наурызға дейін
3
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
(индексі 4 ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы
жартыжылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға, 1 шілдеге дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға,
10 шілдеге дейін
4
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп
(индексі 8 ОШ (орман шаруашылығы)
орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы
жылдық
орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары – есепті кезеңнен кейінгі
10 қарашаға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 20 қарашаға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын – есепті кезеңнен кейінгі 15 қаңтарға дейін
5
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
(индексі 13 ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы
жылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға дейін
6
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
(индексі 17 ОШ (орман шаруашылығы)
ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы
жылдық
аймақтық орман тұқымы станциялары – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін; Республикалық орман селекциялық тұқым өсіру орталығы - есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін
7
Орман өрттері туралы есеп
(индексі 1 өрт (орман)
орман өрттері туралы
онкүндік
мемлекеттік орман иеленушілер – айдың 9, 19, 29-күндері;
облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – айдың 10, 20, 30-күндері
8
Орман заңнамасының бұзушылықтары туралы есеп
(индексі 5-орманша)
орман заңнамасының бұзушылықтары туралы
тоқсандық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне дейін
9
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
(индексі ЛД)
орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-шы күніне дейін
10
Орман қорғау туралы есеп
(индексі 12 ОШ (орман шаруашылығы)
орман қорғау туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін және
10 шілдеге дейін
11
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
(индексі 1-ООПТ)
ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
12
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
(индексі 10 ЛХ (орман шаруашылығы)
орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға және 10 шілдеге дейін
13
Орман тұқымдарын дайындау туралы есеп
(индексі 20 ОШ (орман шаруашылығы)
орман тұқымдарын дайындау туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
14
Орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы есеп
(индексі 2)
орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы
5 жылда бір рет
жеке және мемлекеттік орман иеленушілері – есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны – есепті кезеңнен кейінгі
20 наурызға дейін
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитеті
1
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп
(индексі 2-ТП (сушар)
су алу, пайдалану және суды бұру туралы
жылдық
ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін суды пайдаланатын су пайдаланушылары есепті кезеңнің 1 желтоқсанынан кешіктірмей, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетикада суды пайдаланатын су пайдаланушылар есепті кезеңнен кейінгі
10 қаңтардан кешіктірмей

частные и государственные лесовладельцы – до 20 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 февраля после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 20 марта после отчетного периода
3
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок (индекс 4 ЛХ (лесное хозяйство)
об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
полугодовая
государственные лесовладельцы – до 10 января, 1 июля после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля, 10 июля после отчетного периода
4
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении (индекс 8 ЛХ (лесное хозяйство)
о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты – до 10 ноября после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 20 ноября после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 15 января после отчетного периода
5
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
(индекс 13 ЛХ (лесное хозяйство)
о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
6
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород (индекс 17 ЛХ (лесное хозяйство)
о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
зональные лесосеменные станции – до 10 января после отчетного периода;
Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр – до 20 января после отчетного периода
7
Отчет о лесных пожарах
(индекс 1 пожар (лес)
о лесных пожарах
декадная
государственные лесовладельцы – 9, 19, 29 числа месяца, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – 10, 20, 30 числа месяца
8
Отчет о нарушениях лесного законодательства (индекс 5-лесхоз)
о нарушениях лесного законодательства
квартальная
государственные лесовладельцы – до 25 числа после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 числа после отчетного периода
9
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода (индекс ЛД)
об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
10
Отчет о лесозащите (индекс 12 ЛХ (лесное хозяйство)
о лесозащите
полугодовая
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
11
Учет особо охраняемых природных территорий (индекс 1 ООПТ)
учет особо охраняемых природных территорий
годовая
до 1 февраля после отчетного периода
12
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству (индекс 10 ЛХ (лесное хозяйство)
о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
полугодовая
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
13
Отчет о заготовке лесных семян
(индекс 20 ЛХ (лесное хозяйство)
о заготовке лесных семян
годовая
до 1 февраля после отчетного периода
14
Отчет о распределении площадей и запасов покрытых лесом угодий по преобладающим породам и группам возраста (индекс 2)
о распределении площадей и запасов покрытых лесом угодий по преобладающим породам и группам возраста
один раз в 5 лет
частные и государственные лесовладельцы - до 20 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 февраля после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 20 марта после отчетного периода
Комитет по водным ресурсам Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
(индекс 2-ТП (водхоз)
о заборе, использовании и водоотведении вод
годовая
не позднее 1 декабря отчетного периода водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, не позднее 10 января после отчетного периода водопользователи использующие воду производственных, коммунально-бытовых нужд и гидроэнергетики

2-бөлім. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы қалыптастыратын ресми статистикалық ақпарат
Р/с №
Ресми статистикалық ақпараттың (жарияланымның) атауы
Кезеңділігі
Пайдаланушыларға ресми статистикалық ақпаратты (жарияланымды) ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа ресми дереккөздер)
1
2
3
4
5
6
Ұлттық шоттар статистикасы
1
2023 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (айлық негізде)
15 ақпан
статистикалық бюллетень
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
2
2023 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
22 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман, 1-балық, 1-сх,
24-сх, 29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-ИС, 2-сауда,
1-көлік, 3-байланыс,
2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
3
2023 жылғы табыстар әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
25 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
4
2023 жылғы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
29 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-байланыс, 2-байланыс, 3-байланыс, Т-001, 11-нысан, Әлеуметтік қаржы бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
5
Қазақстан Республикасының 2023 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (тоқсандық негізде)
29 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман, 1-балық, 1-сх,
24-сх, 29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-инвест, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік,
3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
6
2023 жылғы ЖІӨ-дегі мұнай-газ секторының үлесін бөліп көрсете отырып өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
31 шілде
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман,1-балық, 24-сх,
29-сх, 1-сх, А-005, А-008,
8-сх (қызмет көрсету), 1-П, 1-КС, 1-ИС, 1-ВТ, 2-көлік,
2-ТР (қосалқы қызмет),
1-байланыс, 2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
7
2023 жылғы табыстар әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
2 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
8
2023 жылғы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
15 қараша
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-байланыс, 2-байланыс, 3-байланыс, Т-001, 11-нысан, Әлеуметтік қаржы, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
9
Бақыланбайтын экономиканы бөліп көрсете отырып, Қазақстан Республикасының 2023 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (жылдық негізде)
23 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман, 1-балық, 24-сх,
29-сх, 1-сх, А-005, А-008,
8-сх (қызмет көрсету), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс,
2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
10
Қазақстан Республикасының экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
жылдық
7 тамыз
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
11
Өңірлер бөлінісіндегі экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
жылдық
29 тамыз
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
12
ИИДМБ үшін экономиканың басым секторлары бойынша еңбек өнімділігі
жылдық
17 мамыр,
9 қыркүйек
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
13
2023 жылғы Қазақстан Республикасының ұлттық шоттары
жылдық
6 желтоқсан
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеулер бойынша деректер
14
2022 жылғы Қазақстан Республикасының қаржы шоты
жылдық
29 наурыз
электрондық кестелер
1-ПФ, 2-МП, ҚР ҰБ статистикалық бюллетені, ҚР ҰБ-ның, екінші деңгейлі банктердің, басқа қаржы ұйымдарының, қаржылық операциялар туралы есептері, микрокредиттер бойынша ҚР ҰБ-ның деректері, төлем балансы, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының, Бағалы қағаздар орталық депозитарийінің, МӘСҚ-ның, ӘМСҚ-ның есептері, ҚР мемлекеттік бюджеттің орындалуы туралы есеп
15
2023 жылғы Қазақстан Республикасының ұлттық байлық элементтері
жылдық
13 желтоқсан
электрондық кестелер

Раздел 2. Официальная статистическая информация, формируемая Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
№ п/п
Наименование официальной статистической информации (публикации)
Периодичность
Сроки представления официальной статистической информации (публикации) для пользователей
Форма предоставления
Источники данных (индекс статистической формы, другие официальные источники)
1
2
3
4
5
6
Статистика национальных счетов
1
Валовой внутренний продукт методом производства за 2023 год
годовая (на месячной основе)
15 февраля
статистический бюллетень
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
2
Валовой внутренний продукт методом производства за 2023 год
годовая (на квартальной основе)
22 апреля
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
3
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2023 год
годовая (на квартальной основе)
25 апреля
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
4
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2023 год
годовая (на квартальной основе)
29 апреля
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, 1-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-связь, 2-связь, 3-связь, Т-001, 11-форма, Соцфин, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
5
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2023 год
годовая (на квартальной основе)
29 апреля
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
6
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2023 год
годовая (на годовой основе)
31 июля
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС, 1- ИС, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
7
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2023 год
годовая (на годовой основе)
2 августа
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
8
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2023 год
годовая (на годовой основе)
15 ноября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, 1-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-связь, 2-связь, 3-связь, Т-001, 11-форма, Соцфин, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
9
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2023 год с выделением ненаблюдаемой экономики
годовая (на годовой основе)
23 августа
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх,
А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
10
Производительность труда по Республике Казахстан по видам экономической деятельности
годовая
7 августа
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
11
Производительность труда в разрезе регионов по видам экономической деятельности
годовая
29 августа
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
12
Производительность труда по приоритетным секторам экономики для ПИИР
годовая
17 мая,
9 сентября
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
13
Национальные счета Республики Казахстан за 2023 год
годовая
6 декабря
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС
14
Финансовый счет Республики Казахстан за 2022 год
годовая
29 марта
электронные таблицы
1-ПФ, 2-МП,
статистический бюллетень НБ РК, отчеты о финансовых операциях НБ РК, банков второго уровня, других финансовых организаций, данные НБ РК по микрокредитам, платежный баланс, отчеты Национального фонда Республики Казахстан, Центрального депозитария ценных бумаг, ГФСС, ФСМС, отчет об исполнении государственного бюджета РК
15
Элементы национального богатства Республики Казахстан за 2023 год
годовая
13 декабря
электронные таблицы

1-ПФ, 2-МП, 11, "Қазақстанның негізгі қорлары" статистикалық жинағы, ҚР ҰБ статистикалық бюллетені, банк жүйесі бойынша қаржылық активтері мен қаржылық міндеттемелері туралы, басқа қаржы ұйымдарының қаржылық операциялар туралы есептері, микрокредиттер бойынша ҚР ҰБ-ның деректері,төлем балансы, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының, МӘСҚ-ның, ӘМСҚ-ның есептері
16
Республика бойынша және өңірлер бөлінісіндегі қысқа мерзімді экономикалық индикатор (алты базалық салалар бойынша)
айлық
ай сайын 14 күні
электрондық кестелер
салалық статистиканың деректері
17
2024 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
тоқсандық
15 мамыр,
15 тамыз,
15 қараша
статистикалық бюллетень
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
18
2024 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
28 маусым,
30 қыркүйек,
27 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман, 1-балық, 1-сх,
24-сх, 29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету,
1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
19
2024 жылғы табыстар әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
1 шілде,
2 қазан,
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
20
2023 жылғы 9 айдағы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
12 қаңтар
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-байланыс, 2-байланыс, 3-байланыс, Т-001, 11-нысан, Әлеуметтік қаржы, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
21
2024 жылғы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
12 шілде,
11 қазан
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-байланыс, 2-байланыс, 3-байланыс, Т-001, 11-нысан, Әлеуметтік қаржы, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
22
Қазақстан Республикасының 2023 жылғы 9 айдағы жалпы өңірлік өнімі (есепті деректер)
тоқсандық
12 қаңтар
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман, 1-балық, 1-сх,
24-сх, 29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-инвест, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
23
Қазақстан Республикасының
2024 жылғы жалпы өңірлік өнімі (есепті деректер)
тоқсандық
12 шілде,
11 қазан
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман, 1-балық, 1-сх,
24-сх, 29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-инвест, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
24
Қазақстан Республикасының экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
тоқсандық
29 сәуір
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер,
1-Т
25
Өңірлер бөлінісіндегі экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
тоқсандық
10 мамыр
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
26
ИИДМБ үшін экономиканың басым секторлары бойынша еңбек өнімділігі
тоқсандық
26 қаңтар,
26 шілде,
28 қазан
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
27
Қазақстан Республикасының 2023 жылғы "Ресурстар – Пайдалану" кестелері
жылдық
29 қараша
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-қызмет көрсету,
1-сх, 8-сх (қызмет көрсету), 24-сх, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-ВТ, 2-көлік
2-ТР (қосалқы қызмет),
1-байланыс, 2-байланыс, Әлеуметтік қаржы, 1-қызмет көрсету, 2-туризм, 3-ақпарат, D 003, D 004, H-050, H-060, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, кедендік статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер, төлем балансы
28
Қазақстан Республикасының 2023 жылғы "Шығындар – Шығарылым" кестелері
жылдық
23 желтоқсан
статистикалық бюллетень
"Ресурстар-Пайдалану" кестелерінің деректері
29
2022 жылғы Қазақстан Республикасы туризмінің қосалқы шоты
жылдық
30 сәуір
статистикалық бюллетень

1-ПФ, 2-МП, 11, статистический сборник "Основные фонды Казахстана", статистический бюллетень НБ РК, отчеты о финансовых активах и финансовых обязательствах по банковской системе, о финансовых операциях других финансовых организаций, данные НБ РК по микрокредитам, платежный баланс, отчеты Национального фонда Республики Казахстан, ГФСС, ФСМС
16
Краткосрочный экономический индикатор по республике и в разрезе регионов (по шести базовым отраслям)
месячная
ежемесячно 14 числа
электронные таблицы
данные отраслевой статистики
17
Валовой внутренний продукт методом производства за 2024 год (оперативные данные)
квартальная
15 мая,
15 августа,
15 ноября
статистический бюллетень
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
18
Валовой внутренний продукт методом производства за 2024 год (отчетные данные)
квартальная
28 июня,
30 сентября,
27 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
19
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2024 год (отчетные данные)
квартальная
1 июля,
2 октября,
30 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
20
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 9 месяцев 2023 года (отчетные данные)
квартальная
12 января
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, 1-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-связь, 2-связь, 3-связь, Т-001, 11-форма, Соцфин, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
21
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2024 год (отчетные данные)
квартальная
12 июля,
11 октября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, 1-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, 1-Ц, 1-ТС, 1-связь, 2-связь, 3-связь, Т-001, 11-форма, Соцфин, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
22
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 9 месяцев 2023 года (отчетные данные)
квартальная
12 января
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
23
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2024 год (отчетные данные)
квартальная
12 июля,
11 октября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
24
Производительность труда по Республике Казахстан по видам экономической деятельности
квартальная
29 апреля
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
25
Производительность труда в разрезе регионов по видам экономической деятельности
квартальная
10 мая
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
26
Производительность труда по приоритетным секторам экономики для ПИИР
квартальная
26 января,
26 июля,
28 октября
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
27
Таблицы "Ресурсы – Использование" Республики Казахстан за 2023 год
годовая
29 ноября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-услуги, 1-сх, 8-сх (услуги), 24-сх, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, Соцфин, 1-услуги, 2-туризм, 3-информ, D 003, D 004, H-050, H-060, отчет об исполнении бюджета, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору, платежный баланс
28
Таблицы "Затраты – Выпуск" Республики Казахстан за 2023 год
годовая
23 декабря
статистический бюллетень
данные таблицы "Ресурсы – Использование"
29
Вспомогательный счет туризма Республики Казахстан за 2022 год
годовая
30 апреля
статистический бюллетень

2- туризм, 2-қызмет көрсету, Н-050, Н-060, 1-Т, Т-001,11, 2МП, 1-инвест, "Ресурстар – Пайдалану" кестелері; әкімшілік дереккөздер: бюджет деректері, ҚР халықаралық қызмет көрсету балансы
30
2023 жылғы Қазақстан Республикасы табиғи-экономикалық есепке алу жүйесінің шоттары
жылдық
25 желтоқсан
электрондық кестелер
2-ТП (ауа), 1-инвест, 4-ОС, ҚР Мемлекеттік бюджеттің орындалуы туралы есеп, ҚР Ұлттық қорының түсімдері мен пайдаланылуы туралы есеп
Кәсіпорындар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы субъектілер санының негізгі көрсеткіштері
айлық
15 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
14 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
16 қыркүйек,
15 қазан,
15 қараша,
13 желтоқсан
статистикалық бюллетень
статистикалық бизнес-тіркелім
2
35 жасқа дейін тіркелген және жұмыс істеп тұрған дара кәсіпкерлердің және меншік иелері (100%) жасы 35 жасқа дейінгі болып табылатын заңды тұлғалардың саны
тоқсандық
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
электрондық кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
3
Ауыл шаруашылық өнімдерін өндірушілер
жартыжылдық
16 қаңтар,
16 шілде
электрондық кестелер
ауылшаруашылық статистикалық тіркелім
4
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерліктің мониторингі
тоқсандық
16 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
16 қазан
статистикалық бюллетень
статистикалық бизнес-тіркелім,
2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, 1-қызмет көрсету
5
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерлік
жылдық
30 қыркүйек
электрондық кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008,
1-қызмет көрсету
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығын дамытудың негізгі көрсеткіштері
айлық
12 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
12 сәуір,
13 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
13 тамыз,
13 қыркүйек,
11 қазан,
13 қараша,
13 желтоқсан
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008
2
Қазақстан Республикасындағы қолда бар дәнді және бұршақ дақылдары
жылдық
26 қаңтар
электрондық кестелер
2-сх (астық)
айлық
13 ақпан,
13 наурыз,
12 сәуір,
13 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
11 қазан,
13 қараша,
13 желтоқсан
3
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығын дамытудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
5 сәуір
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008,
ауылшаруашығы тіркелімінің деректері
4
Қазақстан Республикасындағы балық аулау және акваөсіруді дамытудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
8 сәуір
электрондық кестелер
1-балық
5
Қазақстан Республикасындағы орман шаруашылығы
жылдық
28 наурыз
электрондық кестелер
1-орман
6
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы құралымдарының қызметі туралы
жылдық
29 сәуір
электрондық кестелер
1-сх
7
Қазақстан Республикасындағы
2024 жылғы егінге ауыл шаруашылығы дақылдарының егістік алқаптары
жылдық
25 шілде
электрондық кестелер
4-сх, ауылшаруашылық тіркелімінің деректері
8
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
жылдық
27 мамыр
статистикалық бюллетень

2- туризм, 2-услуги, Н-050, Н-060, 1-Т, Т-001,11, 2МП, 1-инвест, таблицы "Ресурсы – Использование"; административные источники: данные бюджета, Баланс международных услуг РК
30
Счета системы природно-экономического учета Республики Казахстан за 2023 год
годовая
25 декабря
электронные таблицы
2-ТП (воздух), 1-инвест, 4-ОС, Отчет об исполнении государственного бюджета РК, Отчет о поступлениях и использовании Национального фонда РК
Статистика предприятий
1
Основные показатели количества субъектов в Республике Казахстан
месячная
15 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
15 мая,
14 июня,
15 июля,
15 августа,
16 сентября,
15 октября,
15 ноября,
13 декабря
статистический бюллетень
статистический бизнес-регистр
2
Количество зарегистрированных и действующих индивидуальных предпринимателей в возрасте до 35 лет и юридических лиц собственниками (100%) которых являются лица в возрасте до 35 лет
квартальная
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
электронные таблицы
статистический бизнес-регистр
3
Производители сельскохозяйственной продукции
полугодовая
16 января,
16 июля
электронные таблицы
сельскохозяйственный статистический регистр
4
Мониторинг малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
квартальная
16 января,
15 апреля,
15 июля,
16 октября
статистический бюллетень
статистический бизнес-регистр, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, 1-услуги
5
Малое и среднее предпринимательство в Республике Казахстан
годовая
30 сентября
электронные таблицы
статистический бизнес-регистр, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, 1-услуги
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
месячная
12 января,
13 февраля,
13 марта,
12 апреля,
13 мая,
13 июня,
12 июля,
13 августа,
13 сентября,
11 октября,
13 ноября,
13 декабря
статистический бюллетень
24-сх, А-008
2
Наличие зерновых и бобовых культур в Республике Казахстан
годовая
26 января
электронные таблицы
2-сх (зерно)
месячная
13 февраля,
13 марта,
12 апреля,
13 мая,
13 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
11 октября,
13 ноября,
13 декабря
3
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
годовая
5 апреля
статистический бюллетень
24-сх, А-008, данные сельскохозяйственного регистра
4
Основные показатели развития рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
годовая
8 апреля
электронные таблицы
1-рыба
5
Лесное хозяйство в Республике Казахстан
годовая
28 марта
электронные таблицы
1-лес
6
О деятельности сельхозформирований в Республике Казахстан
годовая
29 апреля
электронные таблицы
1-сх
7
Посевные площади сельскохозяйственных культур под урожай 2024 года в Республике Казахстан
годовая
25 июля
электронные таблицы
4-сх, данные сельскохозяйственного регистра
8
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского, лесного и рыбного хозяйства в Республике Казахстан
годовая
27 мая
статистический бюллетень

11, 2-МП
4
Негізгі құралдар құнының өсу индекстері
жылдық
29 сәуір
электрондық кестелер
1-ЦП
5
Қазақстанның 2019-2023 жылдардағы негізгі қорлары
жылдық
30 қазан
электрондық кестелер
11, 2-МП, 24-СХ, 1-ИС
Конъюнктуралық зерттеу статистикасы
1
Қазақстан кәсіпорындарының іскерлік белсенділігі
тоқсандық
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
статистикалық бюллетень
КО-6
Демографиялық статистика
1
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
тоқсандық
9 ақпан,
10 мамыр,
9 тамыз,
11 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
2
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
жылдық
11 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
3
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
тоқсандық
9 ақпан,
10 мамыр,
9 тамыз,
11 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – ҚР ІІМ
4
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
12 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – ҚР ІІМ
5
Қазақстан Республикасы халқының саны
айлық
5 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз, 3 сәуір,
3 мамыр, 3 маусым,
3 шілде,
1 тамыз, 2 қыркүйек,
3 қазан,
1 қараша, 5 желтоқсан
электрондық кесте
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
6
Қазақстан Республикасы халқының жынысы және жергілікті жердің типіне қарай саны
тоқсандық
13 ақпан,
15 мамыр,
14 тамыз,
13 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
7
Қазақстан Республикасы халқының саны
жылдық
22 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
8
Туғандағы күтілетін өмір сүру ұзақтығы
жылдық
25 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
9
Жас топтары бойынша туу коэффициенттері
жылдық
22 сәуір
электрондық кесте
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
10
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі стандартталған өлім-жітім коэффициенттері
жылдық
24 маусым
электрондық кесте
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
11
Қазақстан Республикасы бойынша өлім себептерінің негізгі кластары бойынша стандартталған өлім-жітім коэффициенттері
жылдық
28 тамыз
электрондық кесте
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
12
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі Биллеттер индексі
жылдық
17 маусым
электрондық кесте
есептік көрсеткіш әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ІІМ, ДМ, Әділетмині
13
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі халықтың қартаю индексі
жылдық
24 маусым
электрондық кесте
есептік көрсеткіш әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
14
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
жылына екі рет
19 ақпан
19 тамыз
статистикалық бюллетень
ӘАОЖ
Білім беру, ғылым және инновациялар статистикасы
1
Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдары көрсеткен қызметтер көлемі
тоқсандық
28 ақпан,
30 мамыр,
29 тамыз
29 қараша
статистикалық бюллетень
1-қызмет көрсету
2
Қазақстан Республикасындағы білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
24 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы
3
Қазақстан Республикасындағы жоғары оқу орнынан кейінгі білім
жылына бір рет
23 желтоқсан
статистикалық бюллетень
ОВПО
4
Қазақстан Республикасындағы жоғары білім
жылына бір рет
25 желтоқсан
статистикалық бюллетень
ОВПО
5
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім
жылына бір рет
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-НК
6
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
20 мамыр
электрондық кестелер
1-инновация
7
Қазақстан Республикасындағы ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың негізгі көрсеткіштері
жылдық
20 наурыз
электрондық кестелер
1-ғылым
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі
тоқсандық
1 наурыз,
31 мамыр,
29 тамыз,
29 қараша
статистикалық бюллетень
1-қызмет көрсету
2
Қазақстан Республикасындағы санаторий-курорттық қызмет
жылдық
29 наурыз
статистикалық бюллетень
1-санаторий
3
Қазақстан Республикасындағы денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
21 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы
4
Қазақстан Республикасындағы еңбек қызметіне байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
24 мамыр
статистикалық бюллетень
7-ТПЗ
5
Қазақстан Республикасында арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсынатын ұйымдар
жылдық
27 наурыз
статистикалық бюллетень
3-әлеуметтік қамсыздандыру
Құқық бұзушылықтар статистикасы
1
Халықтың құқық қорғау органдарына және сот жүйесіне сенім деңгейі
жылына екі рет
25 қаңтар
статистикалық бюллетень
УДН
17 шілде
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша халықтың атаулы ақшалай табысын бағалау
тоқсандық
жылдық
29 наурыз, 28 маусым, 30 қыркүйек, 30 желтоқсан,
9 қазан
статистикалық бюллетень
D 004, D 008, Т-001, 1-Т,
2-МП, Ц-101, Ц-101э,
1-собес, тұрғын үй көмегі туралы есеп, мемлекеттік АӘК тағайындау және төлеу туралы есеп, 2-шығындарды өтеу, 6-СВ, 1-СБ, сақтандыру төлемдері туралы есеп, төленген стипендиялар сомасы туралы есеп, демографиялық статистика, жалақы қорын есепке алмау (жасыру) мәніне жете есептеу, ЖӨӨ бойынша деректер
2
Қазақстан Республикасы халқының шығыстары мен табыстары
тоқсандық
жылдық
12 наурыз,
12 маусым,
12 қыркүйек,
12 желтоқсан
18 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
3
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары
тоқсандық
жылдық
13 наурыз,
13 маусым,
13 қыркүйек,
13 желтоқсан
19 сәуір
электрондық кестелер
D 003, D 004, D 008
4
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарында тамақ өнімдерін тұтыну
тоқсандық
жылдық
11 наурыз,
10 маусым,
10 қыркүйек,
10 желтоқсан
12 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
5
Қазақстан Республикасы халқы тұтынатын тамақ өнімдерінің энергетикалық құндылығы туралы
жылдық
28 маусым
электрондық кестелер
D 003, D 004, D 008
6
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
тоқсандық
жылдық
14 наурыз,
14 маусым,
13 қыркүйек,
13 желтоқсан
15 сәуір
статистикалық бюллетень
D 004
7
Қазақстан Республикасы халқының табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
жылдық
13 наурыз,
12 маусым,
12 қыркүйек,
12 желтоқсан
24 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Қазақстан Республикасындағы халықтың тұрмыс сапасы
жылдық
22 шілде
статистикалық бюллетень
D 002
9
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық
26 сәуір
электрондық кестелер
D 008
10
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының абаттандырылуы туралы мәліметтер
жылдық
12 сәуір
электрондық кестелер
D 006
11
Қазақстан Республикасында ересек халықтың темекі тұтынуы
жылдық
11 қазан
электрондық кестелер
D 007
12
Қазақстандағы тұрмыс сапасының индексі
жылдық
20 желтоқсан
электрондық кестелер

11, 2-МП
4
Индексы увеличения стоимости основных средств
годовая
29 апреля
электронные таблицы
1-ЦП
5
Основные фонды Казахстана за 2019-2023гг.
годовая
30 октября
электронные таблицы
11, 2-МП, 24-СХ, 1-ИС
Статистика конъюнктурного обследования
1
Деловая активность предприятий Казахстана
квартальная
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
статистический бюллетень
КО-6
Демографическая статистика
1
Естественное движение населения Республики Казахстан
квартальная
9 февраля,
10 мая,
9 августа,
11 ноября
статистический бюллетень
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
2
Естественное движение населения Республики Казахстан
годовая
11 апреля
статистический бюллетень
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
3
Миграция населения Республики Казахстан
квартальная
9 февраля,
10 мая,
9 августа,
11 ноября
статистический бюллетень
административный источник – МВД РК
4
Миграция населения Республики Казахстан
годовая
12 апреля
статистический бюллетень
административный источник – МВД РК
5
Численность населения Республики Казахстан
месячная
5 января,
1 февраля
1 марта, 3 апреля,
3 мая, 3 июня
3 июля,
1 августа,
2 сентября,
3 октября,
1 ноября, 5 декабря
электронная таблица
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
6
Численность населения Республики Казахстан по полу и типу местности
квартальная
13 февраля
15 мая,
14 августа,
13 ноября
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
7
Численность населения Республики Казахстан
годовая
22 апреля
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
8
Ожидаемая продолжительность жизни при рождении
годовая
25 апреля
статистический бюллетень
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
9
Коэффициенты рождаемости по возрастным группам
годовая
22 апреля
электронная таблица
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
10
Стандартизованные коэффициенты смертности в регионах Республики Казахстан
годовая
24 июня
электронная таблица
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
11
Стандартизованные коэффициенты смертности по основным классам причин смерти по Республики Казахстан
годовая
28 июня
электронная таблица
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
12
Индекс Биллетера в регионах Республики Казахстан
годовая
17 июня
электронная таблица
административные источники – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
13
Индекс старения населения в регионах Республики Казахстан
годовая
24 июня
электронная таблица
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
14
Административно-территориальные единицы Республики Казахстан
два раза в год
19 февраля
19 августа
статистический бюллетень
КАТО
Статистика образования, науки и инноваций
1
Объем оказанных услуг организациями образования Республики Казахстан
квартальная
28 февраля,
30 мая, 29 августа,
29 ноября
статистический бюллетень
1-услуги
2
Финансово-хозяйственная деятельность организаций образования в Республике Казахстан
годовая
24 июня
статистический бюллетень
Соцфин
3
Послевузовское образование в Республике Казахстан
один раз в год
23 декабря
статистический бюллетень
ОВПО
4
Высшее образование в Республике Казахстан
один раз в год
25 декабря
статистический бюллетень
ОВПО
5
Техническое и профессиональное, послесреднее образование в Республике Казахстан
один раз в год
30 декабря
статистический бюллетень
2-НК
6
Об инновационной деятельности предприятий в Республике Казахстан
годовая
20 мая
электронные таблицы
1-инновация
7
Основные показатели научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ в Республике Казахстан
годовая
20 марта
электронные таблицы
1-наука
Статистика здравоохранения и социального обеспечения
1
Объем оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
1 марта, 31 мая,
29 августа, 29 ноября
статистический бюллетень
1-услуги
2
Санаторно-курортная деятельность в Республике Казахстан
годовая
29 марта
статистический бюллетень
1-санаторий
3
Финансово-хозяйственная деятельность организаций здравоохранения и социального обслуживания населения в Республике Казахстан
годовая
21 июня
статистический бюллетень
Соцфин
4
О травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях в Республике Казахстан
годовая
24 мая
статистический бюллетень
7-ТПЗ
5
Организации по предоставлению специальных социальных услуг в Республике Казахстан
годовая
27 марта
статистический бюллетень
3-социальное обеспечение
Статистика правонарушений
1
Уровень доверия населения к правоохранительным органам и судебной системе
два раза в год
25 января
статистический бюллетень
УДН
17 июля
Статистика уровня жизни
1
Оценка номинальных денежных доходов населения по регионам Республики Казахстана
квартальная
годовая
29 марта,
28 июня,
30 сентября,
30 декабря
9 октября
статистический бюллетень
D 004, D 008, Т-001, 1-Т, 2-МП, Ц-101, Ц-101э, 1-собес, отчет о жилищной помощи, отчет о назначении и выплате государственной АСП, 2-возмещение затрат, 6-СВ, 1-СБ, отчет о страховых выплатах, отчет о сумме выплаченных стипендий, демографическая статистика, досчет на недоучет фонда заработной платы (сокрытия), данные по ВРП
2
Расходы и доходы населения Республики Казахстан
квартальная
годовая
12 марта,
12 июня,
12 сентября,
12 декабря
18 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
3
Расходы и доходы домашних хозяйств Республики Казахстан
квартальная
годовая
13 марта,
13 июня,
13 сентября,
13 декабря
19 апреля
электронные таблицы
D 003, D 004, D 008
4
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
квартальная
годовая
11 марта,
10 июня,
10 сентября,
10 декабря
12 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
5
Об энергетической ценности продуктов питания, потребляемых населением Республики Казахстан
годовая
28 июня
электронные таблицы
D 003, D 004, D 008
6
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
квартальная
годовая
14 марта,
14 июня,
13 сентября,
13 декабря
15 апреля
статистический бюллетень
D 004
7
Основные показатели дифференциации доходов населения Республики Казахстан
квартальная
годовая
13 марта,
12 июня,
12 сентября,
12 декабря
24 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Качество жизни населения в Республике Казахстан
годовая
22 июля
статистический бюллетень
D 002
9
Социально-демографические характеристики домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
26 апреля
электронные таблицы
D 008
10
Сведения о благоустройстве домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
12 апреля
электронные таблицы
D 006
11
Потребление табака взрослым населением в Республике Казахстан
годовая
11 октября
электронные таблицы
D 007
12
Индекс качества жизни в Казахстане
годовая
20 декабря
электронные таблицы

D 001, D 002, D 004, D 006, Т-001, УДН, "тұрғын үй қоры туралы" жинақ, экономика секторлары бойынша ұлттық байлық элементтері, ҚР Ішкі экономикасының ұлттық шоттары, кірістер әдісімен ЖІӨ, зерттеу нәтижелерінің есебі (PISA), халық санағының деректері, Қазақстан Республикасының қоршаған ортасының жай-күйі туралы есеп, демографиялық статистика, қылмыстық құқық бұзушылық туралы есеп
13
Қазақстан Республикасындағы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы
айлық
31 қаңтар,
29 ақпан,
29 наурыз,
30 сәуір,
31 мамыр,
28 маусым,
31 шілде,
29 тамыз,
30 қыркүйек,
31 қазан,
29 қараша,
31 желтоқсан
электрондық кестелер
Ц-101, Ц-101э
Тұрғын үй қоры статистикасы
1
Тұрғын үйлердің апаттылығы туралы мәліметтер
жылына бір рет
20 қарашаға дейін
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
2
Тұрғын үй қоры туралы
жылына бір рет
ақпан
электрондық кестелер
Тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімі АЖ
Жиынтық статистикалық жарияланымдар
Р/с №
Статистикалық жарияланымның атауы
Шығару кезеңділігі
Пайдаланушылар үшін статистикалық ақпаратты ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
1
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы
қазақ тілінде
айлық
15-күні
электрондық кестелер
орыс тілінде
айлық
15-күні
электрондық кестелер
ағылшын тілінде
айлық
15-күні
электрондық кестелер
2
Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамыуның көрсеткіштері
(қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
20 қаңтар, 20 сәуір, 20 шілде, 20 қазан
электрондық кестелер
3
"Қазақстан 2023 жылы" статистикалық жылнама
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
4
"Қазақстан өңірлері 2023 жылы" статистикалық жылнама
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
қараша
жинақ
5
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
6
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
7
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық және құрылыс қызметі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
8
Қазақстан Республикасында қоршаған ортаны қорғау
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
9
Қазақстан Республикасындағы білім беру
қазақ тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
10
Қазақстанның демографиялық жылнамасы
қазақ тілінде
жылына бір рет
тамыз
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
тамыз
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
тамыз
жинақ
11
Қазақстанның әйелдері мен ерлері
қазақ тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
12
Қазақстан жастары
қазақ тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
13
Қазақстан балалары
қазақ тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
14
Статистикалық жұмыстар жоспары
қазақ тілінде
жылына бір рет
ақпан
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
ақпан
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
ақпан
кітапша
15
Респонденттердің бастапқы статистикалық деректерді ұсыну графигі
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
ақпан
электрондық кестелер
16
Ресми статистикалық ақпаратты тарату графигі
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
ақпан
электрондық кестелер

D 001, D 002, D 004, D 006, Т-001, УДН, сборник "О жилищном фонде", элементы национального богатства по секторам экономики, национальные счета внутренней экономики Республики Казахстан, ВВП методом доходов, отчет результатов исследования (PISA), данные переписи населения, отчет о состоянии окружающей среды Республики Казахстан, демографическая статистика, отчет об уголовных правонарушениях
13
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
31 января,
29 февраля,
29 марта,
30 апреля,
31 мая,
28 июня,
31 июля,
29 августа,
30 сентября,
31 октября,
29 ноября,
31 декабря
электронные таблицы
Ц-101, Ц-101э
Статистика жилищного фонда
1
Сведения об аварийности жилья
один раз в год
до 20 ноября
электронные таблицы
административный источник – местные исполнительные органы
2
О жилищном фонде
один раз в год
февраль
электронные таблицы
ИС Статистический регистр жилищного фонда
Сводные статистические публикации
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность выпуска
Сроки представления статистической информации для пользователей
Форма представления
1
2
3
4
5
1
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан
на казахском языке
месячная
15 числа
электронные таблицы
на русском языке
месячная
15 числа
электронные таблицы
на английском языке
месячная
15 числа
электронные таблицы
2
Показатели индустриально-инновационного развития Республики Казахстан
(на казахском и русском языках)
квартальная
20 января, 20 апреля,
20 июля, 20 октября
электронные таблицы
3
Статистический ежегодник "Казахстан в 2023 году"
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
4
Статистический ежегодник "Регионы Казахстана в 2023 году"
(на казахском и русском языках)
один раз в год
ноябрь
сборник
5
Промышленность Республики Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
6
Сельское, лесное и рыбное хозяйство в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
7
Инвестиционная и строительная деятельность в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
8
Охрана окружающей среды в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
9
Образование в Республике Казахстан
на казахском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
10
Демографический ежегодник Казахстана
на казахском языке
один раз в год
август
сборник
на русском языке
один раз в год
август
сборник
на английском языке
один раз в год
август
сборник
11
Женщины и мужчины Казахстана
на казахском языке
один раз в год
октябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
12
Молодежь Казахстана
на казахском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
13
Дети Казахстана
на казахском языке
один раз в год
декабрь
сборник
на русском языке
один раз в год
декабрь
сборник
на английском языке
один раз в год
декабрь
сборник
14
План статистических работ
на казахском языке
один раз в год
февраль
брошюра
на русском языке
один раз в год
февраль
брошюра
на английском языке
один раз в год
февраль
брошюра
15
График предоставления респондентами первичных статистических данных
(на казахском и русском языках)
один раз в год
февраль
электронные таблицы
16
График распространения официальной статистической информации
(на казахском и русском языках)
один раз в год
февраль
электронные таблицы

3-бөлім. Мемлекеттік статистика органдары қалыптастыратын ресми статистикалық ақпарат
Р/с №
Статистикалық жарияланымның атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа ресми дереккөздер)
Аяқталу нысаны
Пайдаланушыларға ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1
Жердiң болуы және оны санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
22
есеп
20 қаңтар
2
Суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
22-А
есеп
20 қаңтар
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
1
Еңбек нарығындағы ахуал туралы ақпарат
айлық
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық), 1-Е (жұмысқа орналастыру)
ақпарат
11 қаңтар,
12 ақпан,
11 наурыз,
12 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
10 қыркүйек,
11 қазан,
11 қараша,
10 желтоқсан
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
1
Қазақстан Республикасында құрылыс материалдарын өндірушілердің (жеткізушілердің) өткізу және құрылыс ұйымдарының сатып алу бағасы
тоқсандық
ҚМЖЖ-1,
ҚМЖЖ-2
бюллетень
есепті кезеңнен кейінгі айдың
30-күніне дейін
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы ақпарат
тоқсандық
1-ОПЗ
талдамалық жазба
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
2
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп
тоқсандық
14-ТБ, 1-ОПЗ
статистикалық есеп
28 қаңтар,
29 сәуір,
29 шілде,
29 қазан
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
1
Дене шынықтыру-сауықтыру және спорт жұмыстарын талдау
жылдық
1-ДШ
талдамалық жазба
1 ақпан
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
1
Төлем балансы бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-5-ТБ, 7-ТБ, 9-10-ТБ, 14-17 ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
2
Халықаралық инвестициялық позиция бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ,9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-17 ТБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
3
Сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-15 ТБ
және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
4
QEDS Дүниежүзілік Банкінің деректер базасы үшін сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
17 қаңтардан кешіктірмей,
17 сәуірден кешіктірмей,
17 шілдеден кешіктірмей,
17 қазаннан кешіктірмей
5
PSDS Дүниежүзілік Банкінің деректер базасы үшін кеңейтілген айқындаудағы мемлекеттік сектордың сыртқы борышы бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС, 14-15-ТБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
17 қаңтардан кешіктірмей,
17 сәуірден кешіктірмей,
17 шілдеден кешіктірмей,
17 қазаннан кешіктірмей
6
Дүниежүзілік Банк Борышкерлерінің есептілік жүйесі үшін жеке кепілдік берілмеген ұзақ мерзімді сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп DRS (№4 нысан)
жылдық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС, 15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
15 сәуірден кешіктірмей
7
БҰҰ сауда және даму жөніндегі конференциясы үшін шетелдік тікелей инвестициялар бойынша жиынтық статистикалық есептер
жылдық

Раздел 3. Официальная статистическая информация, формируемая органами государственной статистики
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность
Источники данных (индекс статистической формы, другие официальные источники)
Форма завершения
Сроки представления пользователям
1
2
3
4
5
6
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
О наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22
отчет
20 января
2
О наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22-А
отчет
20 января
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1
Информация о ситуации на рынке труда
месячная
3-ТН (скрытая безработица),
1-Т (трудоустройство)
информация
11 января,
12 февраля,
11 марта,
12 апреля,
10 мая,
10 июня
12 июля,
12 августа,
10 сентября, 11 октября
11 ноября,
10 декабря
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
1
Цены реализации производителями (поставщиками) и приобретения строительными организациями строительных материалов в Республике Казахстан
квартальная
1-СМИО,
2-СМИО
бюллетень
до 30 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Информация об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
квартальная
1-ОПЗ
аналитическая записка
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
2
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
квартальная
14-ПБ, 1-ОПЗ
статистический отчет
28 января,
29 апреля,
29 июля,
29 октября
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
1
Анализ физкультурно-оздоровительной и спортивной работы
годовая
1-ФК
аналитическая записка
1 февраля
Национальный банк Республики Казахстан
1
Сводный статистический отчет по платежному балансу
квартальная
1-5-ПБ, 7-ПБ, 9-10-ПБ, 14-17-ПБ; 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
2
Сводный статистический отчет по международной инвестиционной позиции
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ,14-17-ПБ, и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
3
Сводный статистический отчет по внешнему долгу
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ,14-15-ПБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
4
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу для базы данных Всемирного Банка QEDS
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-15-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
не позднее 17 января,
не позднее 17 апреля,
не позднее 17 июля,
не позднее 17 октября
5
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу государственного сектора в расширенном определении для базы данных Всемирного Банка PSDS
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-15-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
не позднее 17 января,
не позднее 17 апреля,
не позднее 17 июля,
не позднее 17 октября
6
Сводный статистический отчет по частному негарантированному долгосрочному внешнему долгу для Системы отчетности должников Всемирного Банка DRS (форма №4)
годовая
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 15-ПБ и другая информация
сводный статистический отчет
не позднее 15 апреля
7
Сводные статистические отчеты по иностранным прямым инвестициям для конференции ООН по торговле и развитию
годовая

1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
8
БҰҰ статистикалық бөлімі үшін көрсетілетін қызметтердің халықаралық саудасының статистикасы бойынша жиынтық деректер
жылдық
2-5-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ,
10-ТБ, 11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
9
Халықаралық резервтер және шетел валютасындағы өтімділік бойынша есеп
айлық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
10
SEFER форматындағы есеп – резервтік активтер нысанында ұсталатын бағалы қағаздарды географиялық бөлуге шолу
жартыжылдық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
11
Елдің сыртқы борышы, халықаралық инвестициялық позиция және салым бағыты бойынша тікелей инвестициялар статистикасы бойынша талдамалық кестелер
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ 14-17-ТБ
және басқа ақпарат
электрондық кестелер
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
12
Төлем балансы, халықаралық қызметтер және жеке трансферттер бойынша талдамалық кестелер
тоқсандық
2-5-ТБ, 7-ТБ,
9-10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
электрондық кестелер
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
13
CPIS портфельдік инвестицияларды үйлестірілген зерттеу
жартыжылдық
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
14
CDIS тікелей инвестицияларды үйлестірілген зерттеу
жылдық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
15
Халықаралық резервтер және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының активтері
айлық
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының активтері бойынша деректер
жиынтық статистикалық есеп
алдын ала деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың 7-жұмыс күнінен кешіктірмей; есепті деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
16
Ұлттық Банктің монетарлық шолуы
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
алдын ала деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың 7-жұмыс күнінен кешіктірмей; есепті деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
17
Екiншi деңгейдегi банктердің монетарлық шолуы
айлық
банктер ұсынатын әкімшілік деректер
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың 11-жұмыс күнінен кешіктірмей
18
Банк жүйесі бойынша монетарлық шолу
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және банктер ұсынатын әкімшілік деректер
жиынтық статистикалық есеп
алдын ала деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың 11-жұмыс күнінен кешіктірмей; есепті деректер-есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
19
Ақша базасы және кең ақша массасының агрегаттары
айлық
банктер ұсынатын әкімшілік деректер, Ұлттық банктің баланстық шоттары
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың 11-жұмыс күнінен кешіктірмей
20
Депозиттік ұйымдардағы депозиттер
айлық
банктер ұсынатын әкімшілік деректер, Ұлттық банктің баланстық шоттары
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың 11-жұмыс күнінен кешіктірмей
21
Басқа қаржылық ұйымдар бойынша шолуы
тоқсандық
басқа қаржы ұйымдары беретін әкімшілік деректер
жиынтық статистикалық есеп
29 ақпан, 31 мамыр,
29 тамыз, 29 қараша
22
Қаржылық сектор бойынша шолу
тоқсандық
Ұлттық банктің баланстық шоттары, банктер және басқа қаржы ұйымдары беретін әкімшілік деректер
жиынтық статистикалық есеп
29 ақпан, 31 мамыр,
29 тамыз, 29 қараша
23
"Currency Composition of Foreign Exchange Reserves" (COFER) ХВҚ үшін стандартталған есеп
тоқсандық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
20 ақпаннан кешіктірмей,
20 мамырдан кешіктірмей,
20 тамыздан кешіктірмей,
20 қарашадан кешіктірмей
24
"Central Bank Survey" (MFSCBS) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей
25
"Other Depository Corporations" (MFSODC) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
банктер ұсынатын әкімшілік деректер
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей
26
"Other Financial Corporations" (MFSOFC) ХВҚ үшін стандартталған есеп
тоқсандық
басқа қаржы ұйымдары беретін әкімшілік деректер
жиынтық статистикалық есеп
29 ақпаннан кешіктірмей,
31 мамырдан кешіктірмей,
29 тамыздан кешіктірмей,
29 қарашадан кешіктірмей
27
"Monetary Aggregates" (MFSMS) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық банктің баланстық шоттары, банктер ұсынатын әкімшілік деректер
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей
28
"Interest Rates and Share Prices" (MFSINT) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық банктің мөлшерлемелері бойынша деректер және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың 6-жұмыс күні
29
"Exchange Rates" (916ER) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
шетел валюталарының сауда-саттығының қорытындылары туралы KASE мәліметтері
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың 6-жұмыс күні
30
"International Liquidity" (916IL) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың 6-жұмыс күні
31
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің статистикалық бюллетені
айлық
ведомстволық статистикалық байқаулардың статистикалық нысандары, монетарлық статистика және басқа да ақпарат
статистикалық бюллетень
(электрондық басылым)
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
32
Қазақстан Республикасының төлем балансы және сыртқы борышы
тоқсандық

1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
8
Сводные данные по статистике международной торговли услугами для статистического отдела ООН
годовая
2-5-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
9
Отчет по международным резервам и ликвидности в иностранной валюте
месячная
внутренняя информация
сводные статистические отчеты
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
10
Отчет в формате SEFER-обзор географического распределения ценных бумаг, удерживаемых в форме резервных активов
полугодовая
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
11
Аналитические таблицы по внешнему долгу страны, международной инвестиционной позиции и статистике прямых инвестиций по направлению вложения
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 14-17-ПБ и другая информация
электронные таблицы
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
12
Аналитические таблицы по платежному балансу, международным услугам и личным трансфертам
квартальная
2-5-ПБ,7-ПБ, 9-10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖи другая информация
электронные таблицы
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
13
Координированное обследование портфельных инвестиций CPIS
полугодовая
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
14
Координированное обследование прямых инвестиций CDIS
годовая
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
15
Международные резервы и активы Национального фонда РК
месячная
данные по активам Национального Фонда Республики Казахстан
сводный статистический отчет
предварительные данные – не позднее 7-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом; отчетные данные – последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
16
Монетарный обзор Национального Банка
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая внутренняя информация
сводный статистический отчет
предварительные данные – не позднее 7-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом; отчетные данные – последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
17
Монетарный обзор банков второго уровня
месячная
административные данные, представляемые банками
сводный статистический отчет
не позднее 11-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом
18
Монетарный обзор по банковской системе
месячная
административные данные, представляемые банками, балансовые счета Национального Банка
сводный статистический отчет
предварительные данные – не позднее 11-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом; отчетные данные – последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
19
Денежная база и агрегаты широкой денежной массы
месячная
административные данные, представляемые банками, балансовые счета Национального Банка
сводные статистические отчеты
не позднее 11-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом
20
Депозиты в депозитных организациях
месячная
административные данные, представляемые банками, балансовые счета Национального Банка
сводные статистические отчеты
не позднее 11-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом
21
Обзор других финансовых организаций
квартальная
административные данные, представляемые другими финансовыми организациями
сводный статистический отчет
29 февраля, 31 мая,
29 августа, 29 ноября
22
Обзор финансового сектора
квартальная
балансовые счета Национального Банка, административные данные, представляемые банками и другими финансовыми организациями
сводный статистический отчет
29 февраля, 31 мая,
29 августа, 29 ноября
23
Стандартизированный отчет для МВФ "Currency Composition of Foreign Exchange Reserves" (COFER)
квартальная
балансовые счета Национального Банка и другая внутренняя информация
сводный статистический отчет
не позднее 20 февраля,
не позднее 20 мая,
не позднее 20 августа,
не позднее 20 ноября
24
Стандартизированный отчет для МВФ "Central Bank Survey" (MFSCBS)
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая информация
сводный статистический отчет
не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным периодом
25
Стандартизированный отчет для МВФ "Other Depository Corporations" (MFSODC)
месячная
административные данные, представляемые банками
сводный статистический отчет
не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным периодом
26
Стандартизированный отчет для МВФ "Other Financial Corporations" (MFSOFC)
квартальная
административные данные, представляемые другими финансовыми организациями
сводный статистический отчет
не позднее 29 февраля,
не позднее 31 мая,
не позднее 29 августа,
не позднее 29 ноября
27
Стандартизированный отчет для МВФ "Monetary Aggregates" (MFSMS)
месячная
балансовые счета Национального Банка, административные данные, представляемые банками
сводный статистический отчет
не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным периодом
28
Стандартизированный отчет для МВФ "Interest Rates and Share Prices" (MFSINT)
месячная
данные по ставкам Национального Банка и другая информация
сводный статистический отчет
6-й рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
29
Стандартизированный отчет для МВФ "ExchangeRates" (916ER)
месячная
сведения KASE о об итогах торгов иностранными валютами
сводный статистический отчет
6-й рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
30
Стандартизированный отчет для МВФ "International Liquidity" (916IL)
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая информация
сводный статистический отчет
6-й рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
31
Статистический бюллетень Национального Банка Республики Казахстан
месячная
статистическая информация, формируемая Национальным Банком и другими государственными органами
статистический бюллетень (электронное издание)
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
32
Платежный баланс и внешний долг Республики Казахстан
квартальная

1-5-ТБ, 7-ТБ, 9-10-ТБ, 14-17-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық жарияланым (электрондық басылым)
қаңтар, сәуір, шілде, қазан
33
Кредиттік нарықтың көрсеткіштері бойынша жиынтық және талдамалық кестелер
айлық
банктер ұсынатын әкімшілік деректер және басқа да ақпарат
электрондық кестелер
есепті кезеңнен кейінгі айдың 27-күнінен кешіктірмей
34
Депозиттік нарықтың көрсеткіштері бойынша жиынтық және талдамалық кестелер
айлық
банктер ұсынатын әкімшілік деректер және басқа да ақпарат
электрондық кестелер
есепті кезеңнен кейінгі айдың 27-күнінен кешіктірмей
35
Валюталық нарықтың көрсеткіштері бойынша жиынтық және талдамалық кестелер
айлық
шетел валюталарының сауда-саттығының қорытындылары туралы KASE мәліметтері, банктер, уәкілетті ұйымдар ұсынатын әкімшілік деректер және басқа да ақпарат
электрондық кестелер
есепті кезеңнен кейінгі айдың 27-күнінен кешіктірмей
36
Мемлекеттік бағалы қағаздар нарығының көрсеткіштері бойынша жиынтық және талдамалық кестелер
айлық
"Бағалы қағаздардың орталық депозитарийі" АҚ ұсынатын деректер
электрондық кестелер
есепті кезеңнен кейінгі айдың 7-жұмыс күнінен кешіктірмей
37
Ұлттық валютаның шетел валюталарына ресми бағамы, кезеңде орташа
айлық
Ұлттық Банк белгілейтін валюталардың күнделікті ресми (нарықтық) бағамдары
электрондық кестелер
есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші жұмыс күні
38
Екінші деңгейдегі банктердің негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
айлық
екінші деңгейдегі банктер ұсынатын әкімшілік деректер
электрондық кестелер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
39
Банк конгломераттарының негізгі қаржылық көрсеткіштері туралы ақпарат
тоқсандық
банк конгломераттары ұсынатын әкімшілік деректер
электрондық кестелер
31 мамыр,
28 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
40
Бағалы қағаздар нарығы субъектілерінің негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
айлық
бағалы қағаздар нарығының субъектілері ұсынатын әкімшілік деректер
электрондық кестелер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
41
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
айлық
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар ұсынатын әкімшілік деректер
электрондық кестелер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
42
Жинақтаушы зейнетақы жүйесінің негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
айлық
бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры ұсынатын әкімшілік деректер
электрондық кестелер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
43
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
айлық
сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары ұсынатын әкімшілік деректер
электрондық кестелер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
44
Сақтандыру топтарының негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
тоқсандық
сақтандыру топтары ұсынатын әкімшілік деректер
электрондық кестелер
31 қаңтар, 31 мамыр,
31 шілде, 31 қазан
45
Микроқаржы қызметін жүзеге асыратын ұйымдардың негізгі қаржылық көрсеткіштері бойынша ақпарат
тоқсандық
микроқаржы қызметін жүзеге асыратын ұйымдар ұсынатын әкімшілік деректер
электрондық кестелер

1-5-ПБ,7-ПБ, 9-10-ПБ, 14-17-ПБ;11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводная статистическая публикация (электронное издание)
январь, апрель, июль, октябрь
33
Сводные и аналитические таблицы по показателям кредитного рынка
месячная
административные данные, представляемые банками и другая информация
электронные таблицы
не позднее 27-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
34
Сводные и аналитические таблицы по показателям депозитного рынка
месячная
административные данные, представляемые банками и другая информация
электронные таблицы
не позднее 27-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
35
Сводные и аналитические таблицы по показателям валютного рынка
месячная
сведения KASE об итогах торгов иностранными валютами, административные данные, представляемые банками, уполномоченными организациями и другая информация
электронные таблицы
не позднее 27-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
36
Сводные и аналитические таблицы по показателям рынка государственных ценных бумаг
месячная
данные, представляемые АО "Центральный депозитарий ценных бумаг"
электронные таблицы
не позднее 7-го рабочего дня месяца, следующего за отчетным периодом
37
Официальный курс национальной валюты к иностранным валютам в среднем за период
месячная
ежедневные официальные (рыночные) курсы валют, устанавливаемые Национальным Банком
электронные таблицы
первый рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
38
Информация по основным финансовым показателям банков второго уровня
месячная
административные данные, представляемые банками второго уровня
электронные таблицы
последний рабочий день месяца после отчетного периода
39
Информация по основным финансовым показателям банковских конгломератов
квартальная
административные данные, представляемые банковскими конгломератами
электронные таблицы
31 мая,
28 июня,
30 сентября,
31 декабря
40
Информация по основным финансовым показателям субъектов рынка ценных бумаг
месячная
административные данные, представляемые субъектами рынка ценных бумаг
электронные таблицы
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
41
Информация по основным финансовым показателям организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
месячная
административные данные, представляемые организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций
электронные таблицы
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
42
Информация по основным финансовым показателям накопительной пенсионной системы
месячная
административные данные, представляемые единым накопительным пенсионным фондом
электронные таблицы
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
43
Информация по основным финансовым показателям страховых (перестраховочных) организаций
месячная
административные данные, представляемые страховыми (перестраховочными) организациями
электронные таблицы
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
44
Информация по основным финансовым показателям страховых групп
квартальная
административные данные, представляемые страховыми группами
электронные таблицы
31 января, 31 мая,
31 июля, 31 октября
45
Информация по основным финансовым показателям организаций, осуществляющих микрофинансовую деятельность
квартальная
административные данные, представляемые организациями, осуществляющими микрофинансовую деятельность
электронные таблицы

11 наурыз, 10 маусым,
10 қыркүйек, 10 желтоқсан
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Орман дақылдарымен жұмыс істеу және ормандарды қалпына келтіру туралы есеп
жылдық
8 ОШ
ақпарат
1 наурыз
2
Ағаш және бұта тұқымдылардың тұқымдарын себу сапасы туралы есеп
жылдық
17 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз
3
Орман өрттері туралы есеп
он күндік
1 өрт (орман)
ақпарат
айдың 10, 20, 30-күндеріне
4
Орман заңнамасын бұзы туралы есеп
тоқсандық
5 орманшар
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
5
Орман қорын мемлекеттік есепке алу және орман қорын мемлекеттік орман қоры және алқаптар санаттары бойынша бөлу
жылдық
1
ақпарат
1 наурыз
6
Ағаш кесу, орманды күтіп баптау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу мен жанама орман пайдалану жөніндегі есеп
жылдық
3 (жылдық)
ақпарат
1 наурыз
7
Кеспе ағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
жылдық
4 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз, 20 шілде
8
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылдық
13 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз
9
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсімдері туралы есеп
тоқсандық
ЛД
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
10
Орман қорғау туралы есеп
жартыжылдық
12 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) және 10 шілдеге (қоса алғанда) дейін
11
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
жылдық
1 ЕҚТА
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
12
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
жартыжылдық
10 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) және 10 шілдеге (қоса алғанда) дейін
13
Орман тұқымын дайындау туралы есеп
жылдық
20 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитеті
1
Қазақстан Республикасы бойынша су алу, пайдалану және су бұрудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
2-ТП (сушар)
есеп
сұрауда көрсетіледі, бірақ есепті жылдан кейінгі жылдың 1 сәуірінен ерте емес
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АӘК
- Атаулы әлеуметтік көмек
АӨК
- Агроөнеркәсіптік кешені
ӘАОЖ
- Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші
ӘМСҚ
- Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры
БҰҰ
- Біріккен Ұлттар Ұйымы
ЖӨӨ
- Жалпы өңірлік өнімі
ИИДМБ
- Индустриялық-инновациялық дамытудың мемлекеттік бағдарламасы
ҚР Әділетмині
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ҚР ДСМ
- Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
ҚР Еңбекмині ЕРДО АҚ
- Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі жанындағы "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
ҚР ИИДМ АЖК
- Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Автомобильді жолдар комитеті
ҚР ҰБ
- Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
ҚР ІІМ
- Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
МӘСҚ
- Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры
МКК
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
ҰШЖ
- Ұлттық шоттар жүйесі
ХВҚ
- Халықаралық валюта қоры
ШФҚ
- Шаруа, фермер қожалықтары
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
PISA
- Programme for International Student Assessment
PSDS
- Public Sector Debt Statistics
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics
SEFER
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves

11 марта, 10 июня,
10 сентября, 10 декабря
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Отчет о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
8 ЛХ
информация
1 марта
2
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
17 ЛХ
(лесное хозяйство)
информация
1 марта
3
Отчет о лесных пожарах
декадная
1 пожар (лес)
информация
10, 20, 30 числа месяца
4
Отчет о нарушениях лесного законодательства
квартальная
5 лесхоз
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
5
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
1
информация
1 марта
6
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
годовая
3 (годовая)
информация
1 марта
7
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
годовая
4 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта, 20 июля
8
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
13 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта
9
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
ЛД
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
10
Отчет о лесозащите
полугодовая
12 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля (включительно) и 10 июля (включительно) после отчетного периода
11
Учет особо охраняемых природных территорий
годовая
1 ООПТ
информация
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
12
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
полугодовая
10 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля (включительно) и 10 июля (включительно) после отчетного периода
13
Отчет о заготовке лесных семян
годовая
20 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
Комитет по водным ресурсам Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Основные показатели забора, использования и водоотведения вод по Республике Казахстан
годовая
2-ТП (водхоз)
отчет
указывается в запросе, но не ранее 1 апреля года, следующего за отчетным
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АСП
АПК
- Адресная социальная помощь
- Агропромышленный комплекс
КАТО
ФСМС
- Классификатор административно-территориальных объектов
- Фонд социального медицинского страхования
ООН
- Организация Объединенных Наций
ВРП
- Валовый региональный продукт
ГПИИР
- Государственная программа индустриально-инновационного развития Республики Казахстан
МЮ РК
- Министерство юстиции Республики Казахстан
МЗ РК
АО ЦРТР МТСЗН РК
КАД МИИР РК
- Министерство здравоохранения Республики Казахстан
- АО Центр развития трудовых ресурсов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
- Комитет автомобильных дорог Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
НБ РК
- Национальный Банк Республики Казахстан
МВД РК
- Министерство внутренних дел Республики Казахстан
ГФСС
- Государственный фонд социального страхования
КГД
- Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
СНС
- Система национальных счетов
МВФ
- Международный валютный фонд
КФХ
- Крестьянские, фермерские хозяйства
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
PISA
- Programme for International Student Assessment
PSDS
- Public Sector Debt Statistics
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics
SEFER
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves