Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 17 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 22 тамыздағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің 22.08.2023 № 27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Ақжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 06 маусымдағы № 07-29/61 ұсынысы негізінде Талшық ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ :
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі Талшық ауылының Юбилейная, Біржан сал және Энергетиков көшесінде ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Қайыржанов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 8 июня 2023 года № 17. Утратило силу решением акима Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 22 августа 2023 года № 27
Сноска. Утратило силу решением акима Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 22.08.2023 № 27 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Акжарского района от 06 июня 2023 года №07-29/61 аким Талшыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улицах Юбилейная, Биржан сала и Энергетиков села Талшык Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области в связи возникновением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Каиржанов