Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 22 тамыздағы № 27 шешімі
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Ақжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2023 жылғы 18 тамыздағы № 84 ұсынысы негізінде, Талшық ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі Талшық ауылының Юбилейная, Біржан сал және Энергетиков көшелерінде ірі қара мал арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты белгіленген шектеу іс - шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2023 жылғы 08 маусымдағы № 17 шешімінің (2023 жылғы 19 маусымдағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Қайыржанов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 22 августа 2023 года № 27
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представление главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора Акжарского района от 18 августа 2023 года № 84, аким Талшыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на улицах Юбилейная, Биржан сала и Энергетиков села Талшык Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 08 июня 2023 года № 17 (опубликовано 19 июня 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Каиржанов