Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Асаново ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 23 қазандағы № 42 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Кызылжар ауданы Асанов ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 11 қантардағы № 1 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Асанов ауылдық округі әкімінің 11.01.2024 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 05 қазандағы № 01-11/164 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Асаново ауылдық округінің Плоское ауылының Ерлік көшесінде ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Асаново
ауылдық округ әкімінің міндетін атқарушы
З.С. Ажатова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Асановского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 23 октября 2023 года № 42. Утратило силу решением акима Асановского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2024 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Асановского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2024 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 05 октября 2023 года № 01-11/164 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улице Ерлік села Плоское Асановского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Асановского сельского округа Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Ажатова З.С.