Атырау облыстық мәслихаты аппаратының кейбір мәселелері туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 184 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 26, 27-баптарына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімиятының 2005 жылғы 18 наурыздағы № 110 "Атырау облыстық мәслихатының аппараты туралы" қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 1 "Облыс әкімиятының 2005 жылғы 18 наурыздағы № 110 "Атырау облыстық мәслихатының аппараты туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов

О некоторых вопросах аппарата Атырауского областного маслихата
Постановление акимата Атырауской области от 21 сентября 2023 года № 184
В соответствии со статьями 26, 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 18 марта 2005 года № 110 "Об аппарате Атырауского областного маслихата" следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 4 января 2013 года № 1 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 18 марта 2005 года № 110 "Об аппарате Атырауского областного маслихата".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Атырауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов