Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталған адамдарға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 11 қаңтардағы № 5 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 43 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталаған адамдарға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері ретінде қала аумағын көріктендіру мен тазалау белгіленсін.
2. Түркістан қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталған адамдардың жазаны өтеу орындары болып Түркістан қаласы әкімдігінің инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімінің "Жасыл Түркістан" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мен "Түркістан жарық-тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі таңдалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б. Оразбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н.Тұрашбеков

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 11 января 2023 года № 5
В соответствии с пунктом 1 статьи 43 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам по благоустройству и уборки территорий города.
2. Местом для привлечения осужденных к общественным работам в городе Туркестан выбрать Коммунальное государственное учреждение "Жасыл Туркестан" и товарищество с ограниченной ответственностью "Түркістан жарық-тазалық" отдела инфраструктуры и коммуникаций акимата города Туркестан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Оразбекова Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н.Турашбеков