Кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 175 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) Отырар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 қарашадағы № 294 "Мүгедектігі бар адамдар үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы;
2) Отырар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 қарашадағы № 295 "Отырар ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына 2023 жылға квоталар белгілеу туралы" қаулысының күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Сұлтанханов

О признании утратившими силу некоторых постановлений
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 31 июля 2023 года № 175
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Отырарского района от 8 ноября 2022 года № 294 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью";
2) постановление акимата Отырарского района от 8 ноября 2022 года № 295 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы Отырарского района на 2023 год".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Сұлтанханов