Шектеу іс-шараларын тоқтату және Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Солдатово ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 1 "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Солдатово ауылдық округінің Солдатово ауылында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" шешімін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Солдатово ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 15 маусымдағы № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Катонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысының 2023 жылғы 13 маусымдағы № 265 ұсынысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Солдатово ауылдық округінің Солдатово ауылының аумағында ірі қара малдың арасында бруцеллез ауруы ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Солдатово ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 1 "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Солдатово ауылдық округінің Солдатово ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солдатово ауылдық округінің әкімі Б. Кадырмышев

О снятии ограничительных мероприятий и отмене решения акима Солдатовского сельского округа Катон – Карагайского района Восточно - Казахстанской области от 28 апреля 2023 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Солдатово Солдатовского сельского округа Восточно-Казахстанской области"
Решение акима Солдатовского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 15 июня 2023 года № 2
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", представлением руководителя государственного учреждения "Катон-Карагайская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 13 июня 2023 года № 265, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия на территории села Солдатово Солдатовского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области, в связи с выполнением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллеза среди крупно-рогатого скота.
2. Отменить решение акима Солдатовского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2023 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Солдатово Солдатовского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Солдатовского сельского округа Б. Кадырмышев