Ветеринариялық карантинді алу және "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округінің Шыңғыстай, Жаңа Үлгі ауылдарында карантин белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 наурыздағы № 3 шешімін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35 - бабының 2 - тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 – бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 46 – бабы 2 - тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Катонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2023 жылғы 07 сәуірдегі № 125 ұсынысына сәйкес, Катонқарағай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі Шыңғыстай, Жаңа Үлгі ауылдарының аумағында мүйізді ұсақ малдарының қой күлі ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин алынсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округінің Шыңғыстай, Жаңа Үлгі ауылдарында карантин белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 наурыздағы № 3 шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауылдық округінің әкімі К. Нурканов

О снятии ветеринарного карантина и отмене решения акима Катон-Карагайского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 13 марта 2023 года № 3 "Об установлении карантина в селах Шынгыстай, Жана Ульго Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области"
Решение акима Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 10 апреля 2023 года № 4
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления руководителя Катон-Карагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 07 апреля 2023 года № 125, аким Катон-Карагайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин, в связи с выполнением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания оспы среди мелкого рогатого скота на территории селах Шынгыстай, Жана Ульго Катон-Карагайского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно-Казахстанской области.
2. Отменить решение акима Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 13 марта 2023 года № 3 "Об установлении карантина в селах Шынгыстай, Жана Ульго Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким катон-Карагайского сельского округа К. Нурканов