Орал қаласы әкімінің 2023 жылғы 13 наурыздағы № 10 шешімі "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 32 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Орал қаласы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2023 жылғы 13 наурыздағы № 10 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 179043 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Бірыңғай мемлекеттік-құқықтық жұмыстар қызметі бөлімінің басшысы осы шешімнің Қазақстан Республикасының эталондық бақылау банкінде жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Орал қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Сатқанов

О признании утратившим силу решения акима города Уральска от 13 марта 2023 года № 10 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от от 13 декабря 2023 года № 32
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Уральска от 13 марта 2023 года № 10 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 179043).
2. Руководителю отдела единой службы государственно-правовой работы обеспечить опубликование настоящего решения в эталонном контрольном банке Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Уральск.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Сатканов