2024-2026 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Бисен ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-6 шешімі.
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Бисен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 81 380 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 71 120 мың теңге;
2) шығындар – 82 489 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге: қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 109 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 109 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Бисенского сельского округа Бокейординского района на 2024-2026 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 12-6.
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бисенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 380 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 71 120 тысяч тенге;
2) затраты – 82 489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1 109 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 109 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 109 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 20.05.2024 № 17-3 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №11-3 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

используемые остатки бюджетных средств – 1 109 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.05.2024 № 17-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Бокейордиского районного маслихата от 21 декабря 2023 года №11-3 "О районном бюджете на 2024-2026 годы".

3. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Л.Қайырғалиева
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 12-6 шешіміне 1- қосымша
2024 жылға арналған Бисен ауылдық округінің бюджеті

3. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Л.Кайргалиева
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 12-6
Бюджет Бисенского сельского округа на 2024 год