Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақмола облысы Атбасар ауданы Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 шілдегі № 6 "Атбасар ауданы Шұңқыркөл ауылдық округінің Новомариновка ауыл аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 26 наурыздағы № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына және Атбасар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 01-28-284 ұсынысы негізінде, Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Шұңқыркөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Атбасар ауданы Шұңқыркөл ауылдық округінің Новомариновка ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Ақмола облысы Атбасар ауданы Шұңқыркөл ауылдық округінің әкімінің "Атбасар ауданы Шұңқыркөл ауылдық округінің Новомариновка ауыл аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2023 жылғы 13 шілдегі № 6 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешімнің алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шұңқыркөл ауылдық округінің әкімі С.Валитова

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Новомариновка Шункыркольского сельского округа Атбасарского района" от 13 июля 2023 года № 6
Решение акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 26 марта 2024 года № 2
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Атбасарского района от 20 марта 2024 года № 01-28-284, аким Шункыркольского сельского округа Атбасарского района, Акмолинской области РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Новомариновка Шункыркольского сельского округа Атбасарского района, Акмолинской области по бруцеллезу крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Новомариновка Шункыркольского сельского округа Атбасарского района" от 13 июля 2023 года № 6.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шункыркольского сельского округа С.Валитова