Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 25 қаңтардағы № 12 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 20.03.2024 № 35 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2024 жылғы 25 қаңтардағы № 02-08-03/20 ұсынысы негізінде Қарауылкелді ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылы Қ.Жазықов көшесі № 76 үйдің тұрғыны Есқали Нұрғизаттың жеке мал қоралары орналасқан аумақтарына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі А. Ергалиев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 25 января 2024 года № 12. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 20 марта 2024 года № 35
Сноска. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 20.03.2024 № 35 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 25 января 2024 года № 02-08-03/20 аким Карауылкелдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бруцеллез установить ограничительные мероприятия на территории частного скотного двора жителя Есқали Нұрғизата расположенного в селе Карауылкелды Байганинского района Актюбинской области по улице К. Жазыкова дом 76.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
сельского округа
А. Ергалиев