Жария сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 2 сәуірдегі № 57 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 17 бабының 1-1) тармақшасына, 69 бабының 4 тармағына және 71-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кристалл Менеджмент" акционерлік қоғамына Ырғыз ауданы аумағындағы Қарамай құрылымдарында 112 339,1 га жер учаскесінде пайдалы қазбаларды барлау немесе геологиялық зерттеу жөніндегі операцияларды жүзеге асыру үшін жер пайдаланушылардан алып қоймай 2026 жылдың 30 қарашасына дейінгі мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "Ырғыз аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Қызбергенов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 2 апреля 2024 года № 57
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 и пунктом 2 статьи 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",акиматИргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут акционерному обществу "Кристалл Менеджмент" на срок до 30 ноября 2026 года без изъятия у землепользователей для осуществления операций по разведке или геологическому изучению полезных ископаемых на земельном участке площадью 112 339,1 га в структурах Карамаи на территории Иргизского района.
2. Государственному учреждению "Иргизский районный отдел по земельным отношениям" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Иргизского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Кызбергенов