Жамбыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 13-63 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихаты аппаратының басшысыА. Сабировке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат төрағасы М. Амиргалиев
Жамбыл ауданының мәслихатының 2024 жылғы "05" қаңтардағы № 13-63 шешіміне қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жамбыл ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" 2015 жылғы 09 қазандағы № 52-41 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3512 тіркелген, 2015 жылдың 11 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. "Жамбыл ауданына жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы мен тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдауды ұсыну туралы" 2011 жылғы 17 ақпандағы № 49-224 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-7-117 тіркелген, 2011 жылдың 15 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. "2010 жылға арналған жер салығының базалық ставкаларын нақтылау туралы" 2010 жылғы 05 наурыздағы № 35-152 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-7-92 тіркелген, 2010 жылдың 26 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. "Кәсіпкерлік қызметтің тіркелген салық ставкаларын 2010 жылға белгілеу туралы" 2010 жылғы 05 наурыздағы № 35-153 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-7-93 тіркелген, 2010 жылдың 26 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Жамбылского районного маслихата
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 5 января 2024 года № 13-63
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жамбылского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жамбылского районного маслихата А.Сабирова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского районного маслихата М. Амиргалиев
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от "05" января 2024 года № 13-63
Перечень некоторых решений Жамбылского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Жамбылскому району" от 09 октября 2015 года № 52-341 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3512, опубликован 11 ноября 2015 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в Жамбылский район" от 17 февраля 2011 года № 49-224 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-7-117, опубликован 15 марта 2010 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. "Об уточнении базовых ставок земельного налога на 2010 год" от 05 марта 2010 года № 35-152 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-7-92, опубликован 26 марта 2010 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Об установлении ставок фиксированного налога на предпринимательскую деятельность на 2010 год" от 05 марта 2010 года № 35-153 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-7-93, опубликован 26 марта 2010 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).