Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы №12-45 "Іле ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, шағын аудан, көше, көп пәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 ақпандағы № 19-60 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына әйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы "Іле ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, шағын аудан, көше, көп пәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" №12-45 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 160662 тіркелген, 2021 жылдың 29 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының төрағасы Р. Абилова

О признании утратившим силу решения Илийского районного маслихата от 17 ноября 2021 года № 12-45 "Об утверждении Порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Илийском районе"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 14 февраля 2024 года № 19-60
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Илийского районного маслихата "Об утверждении Порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Илийском районе" от 17 ноября 2021 года №12-45 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 160662, опубликован 29 ноября 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Данное решение вступает в силу с момента опубликования.
Председатель Илийского районного маслихата Р. Абилова