"Цифрлық активтердің құнын және олардың түрлерінің тізбесін айқындау, жариялау тәртібі туралы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің 2023 жылғы 31 мамырдағы № 578 және "Астана" халықаралық қаржы орталығының Басқарушысының 2023 жылғы 23 маусымдағы № 208 бірлескен бұйрықтың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 29 наурыздағы № 170 және "Астана" халықаралық қаржы орталығы Басқарушысының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 217 бірлескен бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бірлескен бұйрық 2024 жылғы 15 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі.
2016 жылғы 6 сәуірдегі №480-V Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына және "Астана" халықаралық қаржы орталығының 2017 жылғы АХҚО актілері туралы" Актісінің 35-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Цифрлық активтердің құнын және олардың түрлерінің тізбесін айқындау, жариялау тәртібі туралы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің 2023 жылғы 31 мамырдағы № 578 және "Астана" халықаралық қаржы орталығының Басқарушысының 2023 жылғы 23 маусымдағы № 208 бірлескен бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізілімінде №183481 реттік санымен тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті және "Астана" халықаралық қаржы орталығының Қаржылық қызметтер көрсетуді реттеу жөніндегі комитеті осы бірлескен бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мен "Астана" халықаралық қаржы орталығының интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бірлескен бұйрық 2024 жылғы 15 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі.
"Астана" халықаралық қаржы орталығының басқарушысы
"___" ________ 2024 жыл _______Р. Бектұров
Қазақстан Республикасы Қаржы министрі "___"
________ 2024 жыл ________ М. Такиев

О признании утратившим силу совместного приказа Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан от 31 мая 2023 года № 578 и Управляющего Международным финансовым центром "Астана" от 23 июня 2023 года № 208 "Об утверждении Правил определения, опубликования стоимости цифровых активов и перечня их видов"
Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 марта 2024 года № 170 и Управляющего Международным финансовым центром "Астана" от 29 марта 2024 года № 217
Примечание ИЗПИ!
Вступает в силу c 15.04.2024.
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года №480-V "О правовых актах" и статьи 35 Акта Международного финансового центра "Астана" "об Актах МФЦА 2017 года" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан от 31 мая 2023 года № 578 и Управляющего Международным финансовым центром "Астана" от 23 июня 2023 года № 208 "Об утверждении Правил определения, опубликования стоимости цифровых активов и перечня их видов" (зарегистрирован в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 183481).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить направление копии настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан и Комитету по регулированию финансовых услуг Международного финансового центра "Астана" в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсах Министерства финансов Республики Казахстан и Международного финансового центра "Астана".
4. Настоящий совместный приказ вступает в силу c 15 апреля 2024 года.
Управляющий Международным финансовым
центром "Астана" "___" _______ 2024 года
__________Р. Бектуров
Министр финансов
Республики Казахстан "___" ________ 2024 года
___________М. Такиев