Аягөз ауданы әкімінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 2 "Аягөз ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Аягөз ауданы әкімінің 2024 жылғы 17 сәуірдегі № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Аягөз ауданы әкімінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 2 "Аягөз ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2024 жылғы 28 наурызда № 194850 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз ауданының әкімі Қ. Әділбай

О признании утратившим силу решения акима Аягозского района от 28 марта 2024 года за № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в Аягозском районе области Абай"
Решение акима Аягозского района области Абай от 17 апреля 2024 года № 3
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Аягозского района от 28 марта 2024 года за № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в Аягозском районе области Абай" (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 28 марта 2024 года под № 194850).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аягозского района Қ. Әділбай