"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2024 жылғы 22 сәуірдегі № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 10 қаңтардағы №1 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Қ.Қожықаев

О признании утратившим силу решения акимата Жанааркинского района от 10 января 2024 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Жанааркинского района области Ұлытау от 22 апреля 2024 года № 5
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О правовых актах" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акимата Жанааркинского района от 10 января 2024 года №1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района К. Кожукаев