"Шет ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Шет ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қаңтардағы № 01 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 26 наурыздағы № 02 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Шет ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Шет ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қаңтардағы №01 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М.Мұхтаров

О признании утратившим силу решения акимата Шетского района от 11 января 2024 года № 01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера в связи с возникновением пожара на территории Шетского района"
Решение акимата Шетского района Карагандинской области от 26 марта 2024 года № 02
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О правовых актах" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акимата Шетского района от 11 января 2024 года №01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера в связи с возникновением пожара на территории Шетского района".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
М.Мухтаров