Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 30 маусымдағы № 125 "Батыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 19 наурыздағы № 62 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 30 маусымдағы №125 "Батыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы" ережені бекіту туралы" қаулысына төмендегідей толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Батыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
15-тармақ келесідей мазмұндағы 30-1) тармақшамен толықтырылсын:
"30-1) жергілікті бюджеттен бюджеттік кредиттеу кезінде кредиттік шартқа, кредиттік шартқа қосымша келісімге қол қояды және тіркейді;".
2. "Батыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Т.Е. Каюповқа жүктелсін.
Облыс әкімі Н.Төреғалиев

О внесении дополнений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июня 2022 года № 125 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление финансов Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 марта 2024 года № 62
Руководствуясь с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июня 2022 года №125 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление финансов Западно-Казахстанской области" следующее дополнение:
в положении о государственном учреждении "Управление финансов Западно-Казахстанской области", утвержденном указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктом 30-1) следующего содержания:
"30-1) подписывает и регистрирует кредитный договор, дополнительное соглашение к кредитному договору при бюджетном кредитовании из местного бюджета;".
2. Государственному учреждению "Управление финансов Западно-Казахстанской области" принять необходимые меры вытекающие из настоящего постановления в порядке установленном законодательством.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Т.Е.Каюпова.
Аким области Н.Турегалиев