Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 16 тамыздағы № 750 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 5 мамырдағы № 40 шешімі
Кеден одағы Кеден кодексінің 52-бабы 7-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 16 тамыздағы "Термосезімтал қағазды сыныптау туралы" № 750 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "КО СЭҚ ТН 1 және 6 Түсіндірудің негізгі қағидаларына сәйкес КО СЭҚ ТН 4811 90 000 00 кіші қосалқы позициясына" деген сөздер "1 және 6 сыртқы экономикалық қызметтің Тауар номенклатурасын түсіндірудің негізгі қағидаларына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 4811 90 000 0 қосалқы позициясына" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "КО СЭҚ ТН 1 және 6 Түсіндірудің негізгі қағидаларына сәйкес КО СЭҚ ТН 4811 90 000 00 кіші қосалқы позициясына" деген сөздер "1, 3 (в) және 6 сыртқы экономикалық қызметтің Тауар номенклатурасын түсіндірудің негізгі қағидаларына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 4811 90 000 0 қосалқы позициясына" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко

О внесении изменений в Решение Комиссии Таможенного союза от 16 августа 2011 г. № 750
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 мая 2015 года № 40
В соответствии с пунктом 7 статьи 52 Таможенного кодекса Таможенного союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Комиссии Таможенного союза от 16 августа 2011 г. № 750 «О классификации термочувствительной бумаги» следующие изменения:
в пункте 1 слова «классифицировать в подсубпозиции 4811 90 000 0 ТН ВЭД ТС в соответствии с Основными правилами интерпретации ТН ВЭД ТС 1 и 6» заменить словами «в соответствии с Основными правилами интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 и 6 классифицировать в субпозиции 4811 90 000 0 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза»;
в пункте 2 слова «классифицировать в подсубпозиции 4811 90 000 0 ТН ВЭД ТС в соответствии с Основными правилами интерпретации ТН ВЭД ТС 1 и 6» заменить словами «в соответствии с Основными правилами интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1, 3 (в) и 6 классифицировать в субпозиции 4811 90 000 0 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза».
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко