"Қазақстан Республикасындағы шетел азаматтарының құқықтық жағдайы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2338
"Қазақстан Республикасындағы шетел азаматтарының құқықтық жағдайы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын U952337_ жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн "Қазақстан Республикасындағы шетел азаматтарының құқықтық жағдайы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкестендiретiн болсын;
Осы Жарлықтың жүзеге асырылуын қамтамасыз ететiн қажеттi шараларды қолдансын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О правовом положении иностранных граждан в Республике Казахстан"
Постановление Президента Республики Казахстан от 19 июня 1995 г. N 2338
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего
силу Закона,
U952337_
"О правовом положении иностранных граждан в
Республике Казахстан" постановляю:
Кабинету Министров Республики Казахстан:
привести решения Правительства Республики Казахстан в
соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу
Закона, "О правовом положении иностранных граждан в Республике
Казахстан";
принять необходимые меры, обеспечивающие реализацию данного
Указа.
Президент
Республики Казахстан